Zafer Partisi’nde bir ‘Escobar’ gözaltısı daha

Zafer Partisi Bodrum ilçe binasına asılan "Yerli ve Milli Escobar" yazılı pankartın ardından İlçe Başkanı Mürsel Yüksel gözaltına alındı.

featured

Sözcü’den Yaşar Anter’in haberine göre, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı İslamhaneleri Mahallesi’nde ki Aytur Caddesi’nde bulunan Zafer Partisi ilçe binasına asılan “Yerli ve Milli Escobar” yazılı pankart savcılık talimatı ile jandarma tarafından indirildi.

Pankartın asılması sonrası İlçe Başkanı Mürsel Yüksel, savcılık talimatıyla jandarma tarafından gözaltına alındı. 5 saat karakolda kalan Yüksel, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Pankarta ise el konuldu.

Zafer Partisi Bodrum İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bugün ilçe binamıza uyuşturucu tehlikesine karşı “Yerli ve milli Escobar” afişi asılmıştır. Afiş asılmasından yaklaşık 1.5 saat sonra Bodrum Savcılığının emri ile İlçe Başkanımız Sn. Mürsel Yüksel Jandarma tarafından gözaltına alınmış, ifade vermek üzere Akyarlar Jandarma karakoluna götürülmüş, yaklaşık 5 saat süren ifade süreci sonrası serbest bırakılmıştır.

Savcılık tarafından afişteki kişinin “Süleyman Soylu” olduğu sorunun içerisinde geçirilmiş ve doğrudan niyet okuma yapılmıştır. Afiş çalışmamız uyuşturucu tehlikesine dikkat çekmek amaçlıdır.”

 

Zafer Partisi’nde bir ‘Escobar’ gözaltısı daha

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 hafta önce

    yerli veya olmayan,, ” escobar lar cenneti türkiye” yazılı bir pankarta, kelek tarlası görüntüsü koyarlar ise, zafer p. nin proje partisi olduğu iddiamdan vaz geçme ihtimalim olabilir…

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!