Zafer Partisi’ne ziyaret… Yeni bir ittifak mı geliyor?

Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, Zafer Partisi'ni ziyaret etti. Yaklaşık yarım saat süren basına kapalı görüşmenin ardından Rıfat Serdaroğlu ve Prof. Dr. Ümit Özdağ birlikte açıklama yaptı.

featured

VERYANSIN TV
✒MURAT ŞİMŞEK 📽BURAK ALBAYRAK

Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu ve beraberindeki parti heyeti, Zafer Partisi’ni ziyaret etti.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ tarafından karşılanan Serdaroğlu, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada “Biz hiç kimseden görev emri beklemeden bir araya gelecek vatan sevdalılarıyız. Sayın başkanla da gönül birliği içindeyiz. Türk milletinin her probleminde yanında olduk bundan sonra da yanında oluruz.” dedi.

 

İki liderin açıklamasından birlik mesajı dikkat çekti.

Rifat Serdaroğlu’na teşekkür ederek sözlerine başlayan Ümit Özdağ şunları söyledi:

“Arkadaşlarımız uzun zamandır görüşmeler yapmakta, Türkiye için fikir alışverişinde bulunmaktaydı. Bugün de sayın genel başkan partimizi ziyaret ettiler. Türkiye’nin karşı karşıya olduğu ağır krizi ve bu krizden çıkabilmenin muhtemel yollarını kendisiyle yazmış olduğumuz değerlendirmede gündeme aldık ve kapsamlı bir değerlendirme gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte bu değerlendirmeleri, katılımcıları da genişleterek tekrar yapma konusunda karar aldık. Önümüzdeki günlerde bu kararı yaşama geçirmek için hareket edeceğiz. Bu tür istişareler, Türkiye’nin karartılmak istenen geleceğini aydınlatacak ve Türkiye’nin sadece mevcut bölünmüşlüklere muhtaç olmadığını da gösterecek. Biz Zafer Partisi olarak her vesileyle bir gerçeğin altını çiziyoruz. Türkiye’de vatanseverler, Atatürkçüler, Atatürk çizgisindeki Türk milliyetçileri; yani bu ülkenin yurttaşlarının çok büyük bölümü yaşanan gelişmelerden ve saray rejimi ile sarı muhalefetin Türkiye’yi getirmiş olduğu noktadan ağır bir üzüntü içindeler. Ancak çaresiz değiller. Türkiye’nin geleceğinde umutsuzluk yok, Türkiye’nin geleceğinde umut var. Bütün riskleri, tehditleri aşabilecek yeteneğe ve güce Türk milleti sahip. Türkiye demokrasisi içerisinde çözümleri üretecektir. Bizlerin de bu çözüme etkili katkıları olacaktır.”

ÜÇÜNCÜ İTTİFAK KURULACAK MI?

“Görüşmenizde ittifak gündeme geldi mi?” sorumuz üzerinde Özdağ, “Türkiye’nin değişik meselelerini görüştük, ele aldık. Önümüzdeki süreçte de görüşmeleri sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Serdaroğlu ise şu yanıtı verdi:

“Türkiye’yi sahipsiz bırakacak değiliz. Türk milletinden gelecek sese kulağımızı tıkamak asla mümkün değil. Sayın Genel Başkan da (Ümit Özdağ), ben de uzun zamandır Türk siyasetinin içindeyiz, izliyoruz… Bizler hırslarımızı akıllarımızın altına almış insanlarız. Bizler hiçbir iç ve dış bağlantısı olmayan insanlarız. Türk siyasetinin emrinde olan siyasi partileriz. Ne gerekiyorsa önümüzdeki günlerde Türk milletinin talebi doğrultusunda yerine getiririz.”

Zafer Partisi’ne ziyaret… Yeni bir ittifak mı geliyor?

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

11 Yorum

 1. 2 hafta önce

  Tüm yurtsever ,Atatürk milliyetçisi güçlerin biraraya gelmesinde ülkemizin geleceği için büyük bir yarar var.Ancak bu şekilde saray rejimi ve sarı muhalefetten kurtulabiliriz. Bunun için Atatürkçülerin biraraya geldiği üçüncü bir ittifak gerekiyor.

 2. 2 hafta önce

  “Bizler hırslarımızı akıllarımızın altına almış insanlarız. Bizler hiçbir iç ve dış bağlantısı olmayan insanlarız. ”
  Ne güzel bir anlatim :)))))
  Önümüzdeki 6 ay icinde, yavas yavas 3.Ittifakin olusacagi belli oldu.

 3. 2 hafta önce

  Çok doğru bir hareket. Sayın Sadettin Tantan ve Sayın Osman Pamukoğlu’nun da bu ittifak içinde yer almasının yerinde olacağını değerlendiriyorum. Ortak paydası çok olan insanların bir araya gelmesinde sonsuz yararlar var.

 4. 2 hafta önce

  İki güzel insan. İnşallah işbirliği olur.

 5. İşte bu tebrikler!

 6. 2 hafta önce

  birlik birlik birlik sonrası dirlik.

 7. İktidarı da, klasik al gülüm ver gülüm, ip attım gülüm, sende bana at iplerimizi bağlayalım gülüm, hadi helalleşelim gülüm, yok yok Emevi camiinde cuma kılalım gülüm muhalefeti de artık bıktırdı ve sorun yumağı haline geldi. Türkiye sahipsiz değildir, başka kaliteli insan, parti katılımları da bekliyoruz.

 8. 2 hafta önce

  kuvai milliye cephesi oluşabilir.

 9. 2 hafta önce

  çok çok sevindim..
  sistem partilerinin vatandaşı açmaza sokması akıl alır değildir !!!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!