CHP’de ‘Nagehan Alçı’ çatlağı… Kaftancıoğlu’ndan Gezi göndermesi

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'ndan İmamoğlu'nun Karadeniz gezisine davet edilen bazı gazetecilere göndermede bulundu. Kaftancıoğlu, “Gezi'de iktidarın söylemine alet oluyorlardı; unutmayacağız” dedi.

featured
service

İktidara desteğiyle tanınan gazeteci Nagehan Alçı’nın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz turunda yer alması tepkilere neden olmuştu.

İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde Gezi davasında tutuklananlar için avukatlar tarafından başlatılan Adalet Nöbeti’ne katılan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, isim vermeden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz gezisine davet edilen bazı gazetecilere gönderme yaptı.

Kaftancıoğlu şu ifadeleri kullandı:

“Kendine gazeteci diyen birileri Gezi’de olan öfkeyi yalanları üzerinden meşrulaştırıp iktidarın söylemine alet oluyorlardı. Haklı mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz. O gün Gezi’yi o şekilde hatırlatanları da unutmayacağız” dedi.

 

CHP’de ‘Nagehan Alçı’ çatlağı… Kaftancıoğlu’ndan Gezi göndermesi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 2 hafta önce

  bak devrimci, cesur yigit falan diye dolaniyorsunuz, isim vermeden olmuyor boyle. Isim vererek konusun, ya da hic konusmayin. Ne lan bu, cocuk mu ayartiyorsunuz aklinizca. Gaz alma taktikleridir bunlar, 20 sene cok gorduk akp ve fetodan. Kimse yemiyor artik bunlari.

 2. 2 hafta önce

  Catlak matlak olmaz bunlarda ust akil hepsini birlestirir alti benzemezi bir arada tutma gucu olduguna gore

 3. 2 hafta önce

  İkiniz de Kürdistan Açılımcısısınız kardeş sayarız biz sizi..

 4. 2 hafta önce

  Çakma Atatürkçü anafor akımlarda abd sevgisi yüksek yoldaş felan edbiyatında iyi chp de hiç bir iz düşümü değil gölgesi olmayan uyduruk politika üreticisi gizil neocon dersimci turfanda idol solcu… (vallah yoruldum kestik).Güzel ülkemizde bizler kimlere kaldık bakar mısınız?

 5. Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.

  Mustafa Kemal Atatürk

  Kan bozukluğu değil de nedir?

 6. 2 hafta önce

  İşe bak! Bir tarafta Kaftancıoğlu diğer tarafta Nagehan:))…biz burada hangi tarafta durursak doğruyu seçmiş olacağız:)))

 7. ”Gezi” Atatürk’de birleşmişti!!!
  Yani size de karşıydı kaftancıoğlu. Atatürk’ü ağzınıza almıyorsunuz, iyi yapıyorsunuz bu konuda net olduğunuz için takdir ediyorum. Atatürk düşmanı olduğunuzu gizlemiyor ve gizleyemiyorsunuz. Bu sebeple ”Gezi”yi de ağzınıza almayın!!! Haziran hareketi felan filan dediniz oralarda toplaştınız, oralarda oynayınız…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!