Cübbeli Ahmet: Mini eteklilerin laflarıyla aileleri zan altında bırakmak Müslümana yakışmaz

Cübbeli Ahmet, 6 yaşındaki kızını evlendiren tarikatçı rezaletiyle ilgili haberleri yapanları hedef alarak “Çarşafı çıkarmış, mini etek giymiş, LGBT'ci derneklerin elinde bulunanların laflarıyla aileleri zan altında bırakmak Müslümanlara yakışmaz” dedi. Cübbeli, konunun yargıya intikal ettiğini de belirterek, “Nerede kaldı ki İslam'a göre meşru olanla laik düzende meşru olan, bazen uyar bazen de uymaz” ifadelerini kullandı.

featured

İsmailağa cemaatine bağlı Hiranur Vakfı kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel’in 6 yaşında kızı HKG’yi 29 yaşındaki müridi Kadir İstekli ile dini nikahla evlendirdiği, küçük kızın o yaştan beri tecavüze uğradığı ortaya çıktı.

Rezalet olayla ilgili iddianame de bugün kabul edildi. HKG ile evlendirildiği Kadir İstekli arasında geçen ses kayıtları da bilirkişi raporuyla iddianameye girdi. HKG’nin uğradığı tecavüzün boyutu ses kaydında tüm çıplaklığıyla yer aldı. Öte yandan davadan kurtulmak için HKG yerine 21 yaşındaki bir kadının yaş testine sokularak sahte rapor alındığı da belgelenmiş oluyor. Kadir İstekli’nin bu raporu alınca “Ama savcı iyi yedi” dediği de öğrenildi.

‘LAİK DÜZENE BAZEN UYAR BAZEN UYMAZ…’

Türkiye, tarikattaki rezilliğe karşı ayağa kalkmışken İsmailağa cemaatinin önde gelen isimlerinden Cübbeli Ahmet, söz konusu haberi yapan yayın organlarının ve çalışanların İslami hassasiyeti olmadığını iddia ederek, haberlere güvenilmemesi gerektiğini öne sürdü.

Cübbeli Ahmet, “Doğru delil ister, tanık ister. İstismar var mıdır tecavüz var mıdır? Bu delillere sahip olmayanların internet haberleriyle, hatta çarşafı çıkarmış, mini etek giymiş, LGBT’ci derneklerin elinde bulunanların laflarıyla aileleri zan altında bırakmak Müslümanlara yakışmaz” dedi.

Cübbeli Ahmet şöyle devam etti:

“Yargıya intikal etmiş konular varsa, yargıda delillendirilir. Nerede kaldı ki İslam’a göre meşru olanla laik düzende meşru olan, bazen uyar bazen de uymaz. Mesela şimdiki meşru düzende zina serbest. İslam’da serbest mi? Ehhh… Anladın mı?”

 

Cübbeli Ahmet: Mini eteklilerin laflarıyla aileleri zan altında bırakmak Müslümana yakışmaz

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 2 ay önce

  154lük!

 2. 2 ay önce

  “Toplumun belirli bir bölümünü ve inandığı değerleri alenen aşağılama” diye bir suç tanımı vardı sanki

 3. 2 ay önce

  Mini etek giydiğim için müslüman olmuyormuşum, ahlaksızmışım benim lafım bu pedofilinin yanında geçersizmiş. Zina yapan insanlar da ahlaksızmış çocukla evlenip ilişkiye girenlere göre. Dinimi öğreten müslüman olsa bari. Zina yapan zina yapanla evlenir yazıyor.m Pedofili korumak için araya mini etek, lgbt, çarşaf çıkaranları sokma

 4. 2 ay önce

  Bu kendini ulema olarak tanıtan güruh da etek giyer, Arap özentilerinden dolayı. Birisi kısa, birisi uzun etek!
  Yani etek uzadıkça ahlak ve namus yükseliyor, etek kısaldıkça ahlak ve namus alçalıyor, öyle mi?

  Keramet etekde ise, o kadar uzun uzun ilahiyat filan okumaya gerek yok o zaman. Giyin entarinizi olsun bitsin.

  Sizin aklınız böyle çalışıyor, değil mi!

 5. 2 ay önce

  Lan! Bi bitmediniz!

 6. 2 ay önce

  Cübbeli dümbelek; 6 yaşındaki çocuk ile imam nikahı kıyan sapık dinci çocuğa çarşaf ile tecavüz edince günah değil mi? Hepiniz aynı b…sunuz..
  Tüm tarikatçılar hadım edilsin

 7. 2 ay önce

  En azından pedofil değiller artık milletin midesini bulandırıyorsunuz insanların giyim tarzına yaşam tarzına müdahale edeceğinize aranızdaki sapıklara müdahale edin

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!