Cübbeli’ye, cemaatinden ‘kaset’ tehdidi: Şeyhliğini ilan et de kasetleri patlatalım

İsmailağa Cemaati'nin vefat eden lideri Mahmut Ustaosmanoğlu'nun yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu, kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'yü kasetle tehdit etti. Ustaosmanoğlu "Diyoruz ki Cübbeli Ahmet Mahmut'a 'erkeksen şeyhliğini ilan et, et de kasetlerini patlatalım' diyoruz." dedi.

featured

İsmailağa Cemaati’nin vefat eden lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun yeğeni Saadeddin Ustaosmanoğlu, kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’yü tehdit etti.

Ahmet Mahmut Ünlü’nün Endonezya’dan kadın misafirleri geldiğini öne süren Ustaosmanoğlu “Bunları sen mi açıklayacaksın biz mi açıklayalım?” diye sordu.

Ustaosmanoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

‘Diyoruz ki Cübbeli Ahmet Mahmut’a ‘erkeksen şeyhliğini ilan et, et de kasetlerini patlatalım’ diyoruz. Endonezya’nın Java şehrinde oturan Seyid Nefel Kaf’ı tanıyor musun? Bunun cevabını ver.’

‘Bu Nefel Kaf’ın sana getirdiklerini biz mi açıklayalım sen mi açıklayacaksın? Nefel Kaf’ın getirdiği kişileri kimin evinde misafir ettiğini sen mi açıklayacaksın biz mi açıklayalım? Kaf’ın getirdiği nisa taifesinden (Kadın topluluğu) olan bu misafirleri 3 ay sonra Endonezya’ya gönderdiğini biliyoruz. Bunları sen mi açıklayacaksın biz mi açıklayalım?’

Konuyla ilgili otelin ismini de vereceğini söyleyen Ustaosmanoğlu, ‘Kahire’de aradığını bulamayınca Lübnan’a gittiğini ve Lübnan’da ne yaptığını da biliyorum’ dedi.

Cübbeli’ye, cemaatinden ‘kaset’ tehdidi: Şeyhliğini ilan et de kasetleri patlatalım

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

7 Yorum

 1. 11 ay önce

  Bu bataklıktan artık her yere pislik ve çürümüşlük akıyor. Hiç bir toplum, hiç bir kültür ve hiç bir uygarlık bu kadar aşırı yozlaşmayı ve çirkefliği kaldıramaz.

  Ya toplum bu bataklığı becerir,
  Ya da bataklık toplumu da içine alıp çürütür.

 2. 11 ay önce

  ne kaseti oldugunu soylememis uyanik, savci cagirsa (ki cagirmaz) diyecek ki, ben vaaz kasetinden bahsettim. Gercekten de capiniz yok. Cubbeliye mustehak, bunlarin arasindan cikti, bunlarin imkanlarindan nemalandi. Kula kul olanin sonudur.

 3. çok tehlikeli bunlar.. kaset maset falan..

 4. 11 ay önce

  Bunların dinide, mezhebide geniş cübbeli çıkıp evet yaptım lan islamda cariyelik yok mu, var bende cariye yaptım itirazı olan varmı dese ne diyecek bunlar.

 5. 11 ay önce

  Bir soru işareti çıkıyor. Neden vatanı ve türk milletinin bekasını korumak isteyen herkes kasete kurban gidiyor? Mahmut ünlü şahsi hayatında ne yanlış ve iyilik etmiş bizi alakadar etmez, çünkü hatta eğer Mahmut ünlü o kadınlar ile ilişkisi olmuş olsada türk toplumunun menfaatlerini ve doğu Akdeniz’de türk politikasını tehlikeye atmaz. Acaba diyorum, ünlünün son açıklamalarından sonra neden ustaosmanoğlu rahatsız olmuş. Silahlanmış Suriyeli mafyası ve türk demografisini bozan sığınmacılar bu iki ustaosmanoğlunun hangi yararınadır ki ünlünün susturulması gerekir? Kasete kurban giden Deniz Baykal ve kaset yüzünden intihar eden ASELSAN mühendisleri gibi

  • 9 ay önce

   Yazıp eline vermişler. Adam okumakta zorlanıyor. İpini kim tutuyor acaba

 6. 11 ay önce

  Cübbeli son açıklamalarda Diyanet, Yeni Şafak ve akite giydirdi.Birgun sonra kasetin var dendi birileri susturulmasi gerektiğini inanıyor körfez destekli vahhabi hocalar diyanet camiilerinde vaaz veriyor kaldı ki vahhabilere göre İstanbul fetih edilmedi nedeni ise Türkler Müslüman değil onlara göre körfezin ülkeri kimi destekliyorsa ona bakılmalıdır.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!