Emtia

GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

10.08.2026 11:30:00
AltınAlışSatışDeğişim
Gram AltınGram Altın6680.476681.210.31%
GUMUSGümüş Gram98.6898.771.23%
Ons AltınOns Altın000.29%
Has AltınHas Altın6647.076647.800.31%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10634.9410877.700%
YARIMALTINYarım Altın21203.4221755.400%
TAMALTINTam Altın42539.7743377.740%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altını44100.0044750.00-0.18%
ATAALTINAta Altın43869.1444974.470%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3788.703792.230%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4852.194856.710%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Bilezik6061.926067.560%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın106349.42108045.170%
BESLIALTINBeşli Altın215357.58219549.920%
GREMSEALTINGremse Altın106349.42108777.010%
RESATALTINReşat Altın43869.1444974.470%
HAMITALTINHamit Altın43869.1444974.470%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

thy-nin-en-genc-kaptan-pilotu-belli-oldu-1
Fotoğraf Galeri

THY’nin en genç kaptan pilotu belli oldu

thumbs_b_c_13fd466c64d4ce28381af02ff084ff35-e1580549673371
Gündem

Yeni tip koronavirüs, dünyada hızla yayılmaya devam ediyor

1194018
Spor

Milli tekvandocu Meryem İyin’den altın madalya

anayasa
Gündem

CHP’nin Anayasa taslağında ‘Atatürk Milliyetçiliği’ne sansür!

358616
Gündem

Samsun-Ordu kara yolunda heyelan

20200201_2_40621721_51724717-1
Gündem

Çin’den gelen Türklerin kalacağı hastane belli oldu

malatyada-kar-yagisi-depremzedeleri-olumsuz-etkiledi_5693_dhaphoto6
Gündem

Depremzedeleri bir de kar vurdu

collage-7
Gündem

Depremde herkes kaçarken, garson servise devam etti

taskopruye-sprey-boyayla-yazi-yazanlara-tepki_7808_dhaphoto3
Gündem

Tarihi terör!

kartal
Gündem

Kartal’da çöken bina: Yeni daireler sahiplerine teslim edildi

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!