Enkazdan çıkıp ‘ekipler asla gelmiyor’ dedi… Show Tv muhabiri sözünü kesti

Kahramanmaraş'tan canlı bağlantı yapan Show Tv muhabiri Tuğba Södekoğlu, 'ekipler asla gelmiyor' diyerek enkaz alanından çıkan genç depremzedenin sesini bastırmaya çalışarak yanından uzaklaştı.

featured

Kahramanmaraş’tan HaberTurk kanalına canlı bağlantı yapan Show Tv muhabiri Tuğba Södekoğlu, enkazdan çıkartılan depremzedenin ‘ekipler asla gelmiyor’ diyerek isyan etmesi üzerine önce depremzedenin sözünü kesmeye çalıştı, arkasından da o alandan uzaklaştı.

Södekoğlu ‘geçmiş olsun, sizi bağışladı Allah.’ diyerek enkazdan çıkarılan depremzedeye mikrofon uzattı. Show Tv muhabiri, “ben enkazdan çıktım ama annem, babam ve kardeşim enkazın içinde. Kaç gündür bekliyoruz, tek bir araç bile göndermiyorlar” diyenj genç depremzedenin sözünü kesti ve sesini bastırmaya çalıştı. Södekoğlu, sesini yükselterek söze girmeye çalışsa da, genç depremzede sözlerine devam etti:

Ekipler asla gelmiyor. Ben kardeşimden ses duydum; ‘abla nolursun beni kurtar’ dedi. Hiç kimse gelmiyor asla. Kaç kişiyi aradık…

Genç depremzede sözünü bitirmeden Tuğba Södekoğlu, söze girdi ve alandan uzaklaşarak, “Bu konuların da altını çiziyoruz. Bunu başından beri söylüyorduk. Ekipler Kahramanmaraş’ı karış karış gezmeye çalışıyor ama henüz ulaşılamayan noktalar olduğunun altını çiziyorduk.” dedi.

 

Enkazdan çıkıp ‘ekipler asla gelmiyor’ dedi… Show Tv muhabiri sözünü kesti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Yatacak yerleri yok.

  2. halkın feryadını , sitemini , sesini kesip vicdanı ve maaşı arasında kalıp parayı tercih eden muhabir seni unutmayacağız.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!