Eren Erdem, anonim sosyal medya hesaplarını ifşa etti

Eski CHP vekili Eren Erdem, son dönemde CHP'ye yönelik eleştiriler karşısında kullandığı sert dille dikkat çekiyor. CHP'nin Cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olacağını savunan Erdem, HDP ile iyi ilişkileri savunuyor CHP'lileri eleştirenleri ifşalamaktan kaçınmıyor.

featured

CHP PM Üyesi ve geçmiş dönem milletvekili Eren Erdem, sosyal medyada tartışma yarattı… Erdem, sosyal medya fenomeni Jahreyn, Erlik ve Cavs’ın da bulunduğu bir Twetter sohbet odasına katıldı.

O odada, Öcalan posteri önünde poz veren Aynur Doğan için yapan fenomenler, Eren Erdem’in farklı bir tutumuyla karşılaştı.

Erdem, bu sosyal medya kullanıcılarını, “ırkçılık” yapmakla suçladı ve bu hesapların sahiplerinin fişleneceğini açıkladı. Ayrıca Erdem, Cavs Karahanlı adıyla tanınan kişinin kimliğini de deşifre etti. Bu davranışı sonrasında Eren Erdem, sosyal medyadan büyük bir tepki almaya başladı…

CHP’li Eren Erdem sosyal medyadan 180 civarında kişiyi fişlemek için listelediklerini söyledi. Erdem, anonim hesapları ifşalayarak gençleri açık hedef gösterdi.

Eren Erdem ayrıca “Kemal Kılıçdaroğlu büyük bir liderdir onu hep eleştirmek olmaz. CHP bu kadar rahat eleştirilemez, bedel ödersiniz” dedi.

Aynı Eren Erdem, haziran 2018’te yaptığı paylaşımda, 2920 gündür Genel Başkan olan Kılıçdaroğlu’nun 9 seçim kaybettiğini hatırlatarak, “Yapması en erdemli davranış ‘istifa’ olacaktır” ifadelerini kullanmıştı.

Tweet’lerinin altına “31” yazılmasına da tepki gösteren Erdem, “Demin danışmanımı aradım, 31 bunların gizli şifresi. 31 yazanları hep engelleyin dedim, engellediler.” dedi.

Eren Erdem’in sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti… O paylaşımlardan bazıları:

Eren Erdem, anonim sosyal medya hesaplarını ifşa etti

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum

 1. 7 Temmuz 2022, 15:26

  tarikattan yetişme biat kafası hemen kendini belli ediyor
  bu mecranın Eren Erdem’i ile diğer mecranın Erdem Özveren’i ne kadar da birbirine benziyor.

 2. 28 Mayıs 2022, 17:16

  bu gençler süper yaaa bizi sosyal medya bagımlısı yaptı. varolunnnn

 3. Soyadinin tam tersinde davraniyorsun eren erdem.

 4. Zamanında Erdoğan fiş kesermis İETT de şimdi de bu fiş kesiyor.

 5. 28 Mayıs 2022, 01:27

  Bu çocuk da Kılıçdaroğlu’nun günahıdır. Zıpır bebe

 6. Bu ne dediğini kendisi bile bilmeyen kayık şimal yıldızı atı yorgun süvari önce bir kayıt yaptırsın iyi Türkçe bilen genç bir liseliye ses kaydını dinletsin sonrada gerekli düzeltmeleri ve mantık hatalarını ayıkladıktan sonra yazsın veya konuşsun bizim de kafamızı ütülemesin…hangi siyaset lisanı konuşuyor belli değil… arkadaş işin gücün yok mu senin çek arabanı geldiğin yere…bir sen eksiktin…

 7. Sibop!Kemal Kılıçdaroğlu denilen şahıs nerede büyük lider?Komployla bir partiyi ele geçiren şebekenin elebaşı o kadar.Gel ifşa et bakıyım neyi ifşa ediyon?Laleye bak.Vatandaş olarak hakikati söyle cart diye yancısından ayar.Kimsiniz lan siz?Düdük!

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!