Fenerbahçe’den Ağaoğlu’na: Rüzgarı arkasına alanlar…

Semih Özsoy, Ahmet Ağaoğlu'na yanıt vererek 'Hakeme rağmen kazanamadık. Biz çok iyi oynadığımız halde kazanamadık. Rakip takımın başkanı hakeme rağmen kazandık demiş. Rüzgarı arkasına alanlar çok rahat konuşurlar.' dedi.

Fenerbahçe’den Ağaoğlu’na: Rüzgarı arkasına alanlar…

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Trabzonspor karşılaşmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

2-1’lik yenilgiye rağmen oynadıkları futboldan memnun olduklarını belirten Özsoy, hakem Ali Palabıyık’ın yönetimi hkakında “Geceye yakışmayanlardan bir tanesi de hakemin kendisiydi” dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun açıklamalarına yanıt veren Özsoy, her şeye rağmen şampiyon olacaklarını söyledi.

İşte Özsoy’un maç sonu açıklamaları:

“Bugün mağlup olduk. Bu kadar iyi oynayıp yenilmek hakikaten bizi üzüyor. Uzun süredir deplasmanda görmediğimiz, istatistiklerin lehimize olan, her tarafın alt üst olduğu ortamda kaybetmek bizi üzdü. Bunun üzüntüsünü yaşıyoruz ama iyi oyundan dolayı sevinçliyiz.”

‘İSTANBUL EMNİYETİ’Nİ MUMLA ARADIK’

“Girişteki tatsızlıklar hakikaten üzücüydü. Abartıldığı kadar bir şey olmadı. İstanbul Emniyeti’ni gönülden tebrik ediyorum. Mumla arar haldeydik. Burada daha önceden hazırlanmış, taraftara çanak tutuldu. Orada bir yetersizlik vardı.”

‘RÜZGARI ARKASINA ALANLAR…’

“Hakeme rağmen kazanamadık. Biz çok iyi oynadığımız halde kazanamadık. Rakip takımın başkanı hakeme rağmen kazandık demiş. Rüzgarı arkasına alanlar çok rahat konuşurlar. Vedat Muriqi’nin attığı golde faul diye çaldı. İnanılır gibi değil. Böyle bariz hatalara rağmen kazanabilirdik. Bütün dedikoduları ispatlarcasına, onaylarcasına bir yönetim oldu. Geceye yakışmayanlardan bir tanesi de hakemin kendisiydi.”

“Biz şampiyon olacağız. Güçlüyüz, birlik içerisindeyiz. Takım daha da motive oldu. Bize transfer yaptırılmayacağını söylüyorduk. İsyanımızın ne kadar haklı olduğunu gördük. Ama biz şampiyon olacağız.”