Real Madrid Haberleri

Real Madrid

19
Aralık
9:45
thumbs_b_c_519a16dbb0ad010c7f96ae6ceb5e603e
Gündem

Berabere biten El Clasico sonrası sokaklar karıştı

19 Aralık 2019 - Per - 9:45
13
Kasım
15:54
yusuf-yazici-veryansintv
Spor

Real Madrid ‘scout’ları milli futbolcumuzu izlemek için geliyor

13 Kasım 2019 - Çar - 15:54
7
Kasım
9:23
3-2
Spor

Galatasaray’ın yenilgisi sosyal medyada

7 Kasım 2019 - Per - 9:23
5:25
UEFA Şampiyonlar Ligi A grubu 4. hafta maçında Real Madrid il
Spor

‘Söyleyecek tek şey var: yazık’

7 Kasım 2019 - Per - 5:25
0:54
realmadrid
Spor

Galatasaray Madrid deplasmanında yıkıldı

7 Kasım 2019 - Per - 0:54
6
Kasım
22:12
realgs-veryansintv
Spor

Real Madrid-Galatasaray maçı ilk 11’leri belli oldu

6 Kasım 2019 - Çar - 22:12
5
Kasım
9:45
gs
Spor

Galatasaray maçı öncesi Real Madrid’de çifte şok!

5 Kasım 2019 - Sal - 9:45
4
Kasım
15:58
realmadrid-galatasaray-veryansintv
Spor

Real Madrid-Galatasaray maçının hakemi belli oldu

4 Kasım 2019 - Pts - 15:58
23
Ekim
10:29
anadolu-efes-real-madrid
Spor

Anadolu Efes, Real Madrid’i ağırlayacak

23 Ekim 2019 - Çar - 10:29
1:00
gs-madrid
Spor

Galatasaray Avrupa’da galibiyete hasret

23 Ekim 2019 - Çar - 1:00
Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!