Halk Tv ekranında ilginç sözler… CHP’li yetkilinin ev sohbetindeki Kılıçdaroğlu iddiası

Halk Tv programcısı Levent Gültekin, Murat Sabuncu ile birlikte yaptığı “İki Yorum” adlı programda Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığını organize ettiğini iddia ettiği CHP'li bir yetkilinin, "Kemal Bey'i aday yapıyoruz, muhtemelen Türkiye'yi kurtaramayacağız ama partiyi kurtaracağız" dediğini ileri sürdü.

featured

Levent Gültekin, Halk TV ekranlarında Murat Sabuncu ile ‘İki Yorum’ programında iki ay önce şahit olduğunu söylediği bir konuşmayı anlattı. CHP’li üst düzey bir yetkilinin 2017 yılındaki Anayasa değişikliği referandumunda, “İnşallah referandumdan evet çıkar da biz Kılıçdaroğlu’ndan kurtuluruz” dediğini; aynı kişinin şu an Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adaylığı için çalışma yaptığını söyledi.

Gültekin şunları söyledi:

“O kadar şey duyuyoruz, o kadar çok şeye şahit oluyoruz, dedikodudan bahsetmiyorum, teyit edilmiş konuşmalar. Mesela 2017 referandumunda ‘inşallah referandumdan evet çıkar da biz Kılıçdaroğlu’ndan kurtuluruz’ diyen CHP’de çok yetkili kişi şu an Kemal Bey’in adaylığını organize ediyor.

Aynı kişi şu anda Kemal Bey’in adaylığını organize eden kişi, iki ay önce bir ev sohbetinde ‘Kemal Bey’i aday yapıyoruz, muhtemelen Türkiye’yi kurtaramayacağız ama partiyi kurtaracağız’ dediği; bunu bütün genel başkan yardımcılarına gittiği, Kemal Bey’e de gittiği ve kimsenin bir şey yapmadığı bir ortamda endişe duymaz mısınız?”

Halk Tv ekranında ilginç sözler… CHP’li yetkilinin ev sohbetindeki Kılıçdaroğlu iddiası

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 1 hafta önce

    Çok naif bir tahmin, “partiyi kurtaracağız” tahmini. 👎 Halbuki, Kılıçdaroğlu’nun bir hedefi de CHP’yi dönüştürerek yok etmek! Bunu göremeyenler halk değil bizatihi CHP’lilerin kendileri. Bu durumda şu öngörü doğrulanıyor; “bilinçsiz olan sadece CHP seçmeni değil, bizzat partinin içindeki parti mensupları, delegeler vb.”. Günümüz koşullarında Kılıçdaroğlu’nun, reis karşısında başarı yakalama şansı hemen hemen hiç yok! Bu durumda herkes kendini ölünceye kadar Erdoğan Türkiye’sine hazır etsin…!!!

  2. 1 hafta önce

    Halk tvde bunun söylenmesi çok acayip. Parti el değiştirdi zaten eski Ulusalcı Atatürkçü kadroların hepsi tasfiye edildi ediliyor. Bu saatten sonra erdoğan gidip kılıçdaroğlu geldiğinde ülke kurtulmayacak o kesin. Korkarım daha kötü bile olabilir. Hayallerinde otonomi olan adamlar partide görevlere getiriliyor.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!