Herkesin içinde cinsel ilişkiye girdiler! Bebek sahilinde tepki çeken görüntüye Valilikten açıklama

İstanbul Bebek'te çekilen görüntüler, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Görüntülerde bir çiftin sahilde cinsel ilişkiye girdiği görülüyor. Tepki çeken görüntülere ilişkin İstanbul Valiliği açıklama yaptı. Savcılık da görüntülerin ardından soruşturma başlattı.

featured

Bebek sahilinde kaydedilen görüntüler sosyal medyada infial yarattı. İlk olarak Instagram’da sonrasında da Twitter’da dolaşıma giren görüntülerde bir çiftin, cinsel ilişkiye girme anları görülüyor.

Trafikte seyir halinde olan bir vatandaşın çektiği görüntüler, sosyal medyada tepkilere neden oldu.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

İstanbul Valiliği, görüntülere ilişkin açıklama yaptı.

Valilikten yapılan açıklamada, “30 Mayıs 2022 Pazartesi günü Beşiktaş ilçemiz Bebek sahilinde Ö.K ve C.M.T.’nin halka açık alanda alenen hayasızca harekette bulundukları tespit edilmiştir. Güvenlik güçlerimizce yakalanan şahıslar hakkında “Hayasızca Hareket” suçundan adli soruşturma başlatılmıştır. Yapılan incelemede, şüpheli Ö.K.’nın aralarında ‘Uyuşturucu kullanmak, çocuk istismarı, görevli memura mukavemet’ gibi suçlardan 11, şüpheli C.M.T.’nın ise ‘Hayasızca Hareket, Kasten Yaralama’ suçlarından 8 kaydı bulunduğu anlaşılmıştır” denildi.

ADLİYEYE GETİRİLDİLER

Öte yandan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da görüntülerin ardından soruşturma başlattı. Gözaltına alınan iki şüpheli, emniyetteki işlemlerin ardından İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi. Şüphelilerin savcılıktaki sorgusu devam ediyor.

 

Öte yandan bir başka videoda da sahilde çıplak yatarak güneşlenen bir şahsın görüntüsü sosyal medyada tepkilere neden oldu.

 

Herkesin içinde cinsel ilişkiye girdiler! Bebek sahilinde tepki çeken görüntüye Valilikten açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 8 ay önce

  böyle haberleri vermeyin lütfen, sitenize yakışmaz, gerek yok. başka siteler bol bol versin, habercilikte kaliteniz düşer .

 2. 8 ay önce

  alın size sınırsız özgürlük.
  şort giyerim mini giyerim iç çamaşırı giymem mememi açarım kalçamı açarım tayt ile tüm vücudumu sergilerim sanane, banane. erkekler de zorla mı yaptık istedi yaptım.
  Çoğunluk AKLINI kullanmıyor, nefsinin arzu ve isteklerini tanrı yapmış tapıyor öğüt almıyor.
  ölüm var, dirilme var, ahirette hesap verme var hatırlatma görevimizi yapalım .
  Bu kadar ahlaksızlığın sebebi halkı cahil fakir yoksul borçlu işsiz mutsuz umutsuz ve köle haline getiren AKP dir. Sıkıntılarını çözemeyen baş edemeyen insanlar ya kumara ya içkiye ya uyuşturucuya ya sekse yöneliyor. Bir anlık bile bunlardan elde ettiği MUTLULUK ile avunuyor.

  • 8 ay önce

   İnsanların istediğini giyinmesi ile bu konu’nun ne ilgisi var, bu insanlar Türk bile değil

 3. 8 ay önce

  Kurumların aynı hızlı tepkiyi tarikat ve vakıf yurtlarında olan rezaletlere de vermesini bekleriz.

 4. 8 ay önce

  İstanbul valiliği bu insanlar için Türk dedi, sonra erkek Pakistanlı kadın ise başka bir şey çıktı. Provokatörlerini her yerde kullanıp, Türk milletini aşağılamaya çalışmaktadır

 5. 8 ay önce

  Dindar nesil dedi, yetiştirdiği haberdeki sokak pornocuları oldu.

 6. 8 ay önce

  Bu durumu Nihat Genç / Serkan Öz ele almaz ise onlara da yazıklar olsun. Ülkenin bu noktaya gelmesine zemin hazırlayanları gormezden gelecekler ise kapatsınlar dükkanı daha iyi.

 7. 8 ay önce

  ulan memleket ne hale geldi bi yandan festival iptal edenler öbür yanda umumi zina ne lan bu..

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!