Konu: Sedat Peker’in ifşa ettiği Paramount Otel… Veryansın Tv’nin haber kaynağına silahlı saldırı

Veryansın Tv’de Paramount Otel’e ilişkin gündeme gelen iddiaların ardından haber kaynağı S.A. bugün Bodrum'da silahlı saldırıya uğradı.

featured

VERYANSIN TV

Veryansın Tv’de Erdem Atay ve Serkan Öz’ün hazırlayıp sunduğu “Ne varsa dilimizin ucunda” programında Paramount Otel’e ilişkin iddialar gündeme getirilmişti.

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASINDA İLGİNÇ İSİMLER

Programda Serkan Öz, şunları söylemişti:

“7 Ağustos 2020’de Paramount Otel’de Cihan Ekşioğlu’nun doğum günü kutlaması vardı. Kutlamaya katılan isimler Cihan Ekşioğlu dışında; Murat Ongun, Oktay Kaynarca, Orhan Gencebay ve emekli bir amiral… Murat Ongun, Cihan Ekşioğlu’nun özel zırhlı arabasıyla kutlamaya geliyor. Böyle ilginç ilişkiler var.

Aynı tarihte 75 bin liraya bir yat da kiralanmış.

Aynı hotelde farklı tarihlerde Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir ve Süleyman Soylu da kalıyor.

Bu ilişkileri Türkiye’deki herkes sorgulamalı. “

İŞTE TEHDİT MESAJLARI

Programın yapılmasının ardından önce haber kaynağı S.A., sonra da Serkan Öz üzerinden Veryansın Tv, Vietnam kodlu bir numaradan çekilen mesajlarla tehdit edilmişti.

14 Mayıs’ta S.A.’ya gelen tehdit mesajları şöyle:

Serkan Öz’e gelen tehdit mesajı:

BODRUM’DA SİLAHLI SALDIRI

Tehdidin Veryansın Tv tarafından açıklanmasının ardından S.A. bugün sabah saatlerinde Bodrum’da arabayla seyir halindeyken silahlı saldırıya uğradı.

Ormanlık bir bölgeden araca 3 el ateş açıldığı, S.A.’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

S.A. saldırının ardından Göltürkbükü Jandarma Karakol Komutanlığı’nda verdiği ifadede olayı şöyle anlattı:

“Aracımla seyir halindeyken Torba veya Göltürkbükü mıntıkası olabilir. 3 el silah sesi duydum. İlk silah sesinden sonra araca atılan fişeğin çarptığını değerlendirdiğim bir metal sesi duydum. Bu silah sesi av tüfeğine benzemiyordu, tabanca türü silah sesine benzettim.”

‘KORUMA TALEBİ İÇİN MÜRAACATIM VAR’

Silahla ateş eden kimliği belirsiz isimler hakkında davacı ve şikayetçi olan S.A. ifadesinde daha önce koruma talep ettiğini de dile getirdi:

“Daha önceden tehdit aldığım konusunda Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’na tehdit edildiğim, koruma talep ettiğim ve bulundurma silahımı taşımaya çevirme konusunda müracaatlarım vardır. ”

SEDAT PEKER GÜNDEME GETİRMİŞTİ

Paramount Otel, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in geçen yıl yayımladığı videolarla kamuoyunun gündemine gelmişti. Peker, bu videolarda söz konusu otelde tatil yapan isimlerle ilgili çarpıcı iddialarda bulunmuştu. Buna göre, Veyis Ateş başta olmak üzere birçok gazeteci, yargı mensubu, bürokrat Paramount Otel’de ücretsiz tatil yapmıştı. Peker, otele Sezgin Baran Korkmaz’ın ‘çöktüğünü’ de ileri sürmüştü.

Konu: Sedat Peker’in ifşa ettiği Paramount Otel… Veryansın Tv’nin haber kaynağına silahlı saldırı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

11 Yorum

 1. 4 hafta önce

  Bunlar sizi korkutamazlar bunu biz çok iyi biliyoruz

 2. Bizim görevimiz ortaya çıkar sade vatandaş olarak.Bu köpek sürüsü halka doğru haber verene silah sıkıyorsa bunun anlamı halka silah sıkmasıdır.Yarın İstiklal Mahkemesi’nde inim inim hesab verirken görüyoruz müptezel yığınını.Özleri kahpelik alçaklık korkaklık olan bu sürünün ise yarın bülbül gibi öterken hallerini görebiliyoruz.Bağımsız yargı lazım demektir bir de Zafer Partisi!Dondurmacı Serkan biziz dingil,Nihat Genç biziz tırrık,Erdem Atay biziz sibop.Al sana uçtan uca açık mesaj!

 3. 4 hafta önce

  Geçmiş Olsun Allah Yardımcınız olsun

 4. 4 hafta önce

  Doğru yoldasınız Gardaşlar. Allah sizi sevdiklerinize bağışlasın.

  Selam olsun bu duruma sessiz kalan iki yüzlü medyaya. Selam olsun boş söylemlerle gündemi meşgul edip bu duruma sessiz kalan siyasetçilere.

 5. 4 hafta önce

  kim var bunun arkasında gladio mu?

 6. 4 hafta önce

  Tehdit mesajları vietnam üzerinden yazılmis kurşunlar bodrum un içinden atılmış. Vietnam in neyi meşhursa gayri.
  Bodrumlularin hepsinin tetikte olması ve paramount denen otelin kapatılması gerekir.tehdit alan ne kadar gazeteci var ise hepsini erciyes e davet ederim. Gelsinler de bi de burda sıksınlar, bakalım nasıl sıkabiliyorlarmış. baglantilar da mafya Hdp lilerin ve sadatcilar ında payı vardır diye düşünüyorum.
  Saldırıya uğrayan şahıs devlete kayıt düşmüş. Şimdi kendini bireysel akilli tekniklerle koruması gerekiyor.
  Şüphelendiği ne olursa olsun bildirmesi gerekir.demirden korksak trene binmezdik,

 7. 4 hafta önce

  İngiliz derin devleti, piyonlarını teker teker kullanmaya başlamış olabilir.

 8. 4 hafta önce

  cok gecmis olsun, Allah hepinizi sakinsin.

  Cevapla
 9. Polismiş jandarmaymış askermiş koruma talep edin kayda geçsin ancak “sizi korumazlar”. İşin içinde yüzde yüz onlar da var gibi. Umarım, Kanlı pastaya üşüşmüş canilerin ve fırsat verenlerin adalet önünde sürüm sürüm süründüğü günleri görmek de nasip olur.

 10. 4 hafta önce

  İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR. ARDINIZDA KIRK İT ÜRDÜĞÜ İÇİN BOZKURTSUNUZ ZATEN. SEVGİLER. GEÇMİŞ OLSUN.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!