Paylaşımı tepki çekmişti… Gülbin Tosun’dan istifa çağrılarına yanıt

FOX TV spikeri Gülbin Tosun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, köpeklerin saldırısı sonucu yaşamını yitiren Mahra Melin Pınar'ın annesine tepki çeken bir yorumda bulundu. Paylaşımı sosyal medyada tepki çeken Tosun, istifa çağrılarına yeni bir tweet atarak cevap verdi. 

featured

FOX TV’de hafta sonu haberlerini sunan Gülbin Tosun, köpeklerin saldırısı sonucu yaşamını yitiren Mahra Melin Pınar’ın annesine yönelik sözleri tepki çekti.

9 yaşında sokak köpeği saldırısı sonucu hayatını kaybeden Mahra Melin Pınar’ın annesi, Tosun’a, “Siz asıl evlatlarımızı rahat bırakın. Sizin yüzünden mezarda bile rahat yok. Mezarı alçak olanların üstünü kazıyorlar mezarda bile rahat yok, mezarda” yorumunda bulundu.

Tosun ise bu yoruma, “Senin peşinden yarın geliyorum. Arsız sefil” yanıtını verdi. Gülbin Tosun’un bu yanıtına sosyal medyada tepkilere sebep oldu.

Tosun, gelen tepkilerin ardından yorumunu silerek yeni bir paylaşımda bulundu.

İstifa etmeyeceğini belirten Tosun, şu ifadeleri kullandı:

“İşte ne kadar organize ve kötü amaçlı olduklarının kanıtı! #GülbinTosunİstifa Ne istifası hafta sonu gümbür gümbür yayındayım inşaAllah”

Paylaşımı tepki çekmişti… Gülbin Tosun’dan istifa çağrılarına yanıt

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

8 Yorum

 1. Erdemler ile yasamamanin ve medyanın halı.

 2. 10 ay önce

  Bu konuda gereği kanal tarafından derhal yapılmalı…

 3. 10 ay önce

  Allah’ı da büyük yazmış mesaj veriyor tosunum.

  • Aynen, bundan bile ne olduğu belli…Allah adını kullanarak terbiyesizlik gırtlağa kadar geldi..

 4. 10 ay önce

  Eski TRT spikerleri vardı biraz açıp baksınlar da nezaket efendilik öğrensinler…

 5. 10 ay önce

  İnsanları yine ikiye ayırmayı başardılar.Hayvanseverler ve İnsanseverler.Aradan sıyrılan yine troller oldu..Olan da ufacık kız cocuguna ve hayvanlara oldu…

 6. 10 ay önce

  ”Sizin yüzünden mezarda bile rahat yok. ” derken hayvan severler yüzünden mi demek istiyor?
  Hiç hayvanla insan bir tutulur mu? Hayvana, insan aklıyla, insan düşünce ve hareketiyle ceza verilir mi? Verilirse, o hayvan bunu anlar, kendine çeki düzen verir de bir daha yapmaz mı?
  İnsan güçlüdür; hayvanlar ve bütün canlılar insana emanettir. Önemli olan ortada bir sorun vardır. Bu sorun çözülmelidir. Ama şimdiki haliyle yani barınak, toplama-ölüm kampı modeliyle değil. Devlet ve belediyeler rant hesabıyla bu işi yapamıyor veya yapmıyor.
  O zaman devlet ve belediyeler üzerlerine düşen her türlü maddi desteği (şehir dışında güzel büyük araziler, para ve diğer malzeme desteği) verecekler ve bu işi dernekler ve hayvan severler çözecek. Bu dünya sadece insana (maddi anlamda) ait değildir.

 7. 10 ay önce

  şuursuz arsız köpektapar.

Giriş Yap

Veryansın TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!