Bakanlığa yürümesi engellendi… Özdağ’dan Soylu’ya: Görevin bittiği zaman tutuklanacaksın

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Süleyman Soylu'nun “Soros çocuğu, operasyon çocuğu” sözleri üzerine İçişleri Bakanlığı'na yürümek istedi Polis engeliyle karşılaşan Özdağ, "Bu görevi bitirdiğin zaman sen tutuklanacaksın kardeşim." dedi.

featured
service

VERYANSIN TV

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Süleyman Soylu’nun “Soros çocuğu, operasyon çocuğu” sözleri üzerine İçişleri Bakanlığı’na yürümeye başladı.

Bir süre polis engelini aşmaya çalıştıktan sonra ilerleyemeyen Özdağ, Süleyman Soylu’yu dışarı çağırdı. “Tüm Türkiye senin bir korkak olduğunu gördü” diyen Özdağ, Soylu’nun partisine yönelik operasyon hazırlığında olduğunu iddia etti.

‘6,7 İLDE NASIL ZAFER PARTİLİ GÖRÜNEN TİPLERLE OLAY ÇIKARTACAĞINI BİLİYORUM’

Özdağ şunları söyledi:

“Süleyman bak, sana polis arkadaşların arkasında saklanma dedim. Bu arkadaşlar Türk milletinin çocukları, senin badigartların değil.  Bunların çoğu benin öğrencim. Sen don lastiği satarken ben akademide ders veriyordum. Bu çocukların arkasına saklanıp beni burada durdurma. Ben geliyorum, hadi kapının önüne çık! Korkak herif! Televizyona çıkıp benim aileme küfretmek senin haddine mi! Sen Cumhuriyet tarihinin en büyük kriminalisin! Şimdi Zafer Partisi’ne karşı komploya imza atıyorsun. 6,7 ilde nasıl Zafer Partili görünen tiplerle olay çıkartacağını biliyorum senin. Geliyorum Süleyman, bekle.”

 

 

 

BASIN MENSUPLARINA MÜDAHALE

Özdağ’ın açıklaması sırasında polis ekiplerinin basın mensuplarına müdahalesi de kameralara yansıdı.

 

Özdağ bir süre yürüdükten sonra İçişleri Bakanlığı’na 100 metre mesafede yeniden durduruldu. Özdağ burada bir açıklama daha yaptı.

ATAMANLAR GRUBU

Açıklama şöyle:

Onlara ev yaparız dönerler demiyoruz. Burası Türkiye’nin lunaparkı değil. Biz 1 sene içerisinde sığınmacıları vatanlarına yollayacağız diyoruz. Bu sarayın dengesini bozdu. Erdoğan yollamayacağım noktasında şimdi 1 milyon kişiyi yollayacağız noktasına geldi. Bu da bir seçim tuzağı. 500 bin kişi de yollanmadı. BM rakamlarına göre 100 bin. Zafer Partisi bu konuyu gündeme getirdiği için şimdi Soylu liderliğinde partimize karşı komplo kuruluyor. Bu komployla ilgili birkaç gün önce Genel Merkezimize, bana ziyaretimize gelen bir polis memuru bilgi verdi. Kimlerle telefon konuşmasının kimin yaptığını, bu komploda kimlerin görev alacağını öğrendim. Başka kaynaklardan da teyit ettim. Zafer Partili gibi görünen hesaplar üzerinde 5,6 ilde karışıklık çıkartıp bizi psikolojik baskı altına almaya çalışıyorlar. Biz tuzağa düşmeyiz. Atamanlar diye bir grup var. Sağda solda Suriyeli, Afgan dövüyorlar, bunu Facebook’ta yayınlıyorlar. Bir ay önce bunlarla ilgili suç duyurusunda bulunduk. 3 gün önce biz dağıldık dediler. Anladık ki arkasında karanlık odaklar var. Kimle bağlantılı olduklarını tahmin edebilirsiniz.

‘TUTUKLANACAKSIN KARDEŞİM’

Soylu’nun hakareti bu operasyonun işaret fişeğiydi. Soylu’ya meydan okuyarak buraya geleceğimi söyledim. Sen korktun kardeşim. Teröristleri izletmen gereken adamları benim peşime takmadın mı? Yemek yediğim restoranlardan visa kartı ödemelerimi toplatmadın mı? Bu görevi bitirdiğin zaman sen tutuklanacaksın kardeşim. Bundan sonra seninle Süleyman bu iş ikimizden biri ölene kadar devam edecek. Ya sen özür dilersin ya da bu kavga devam eder. Ama provokasyonları hiç deneme. Her provokasyon girişimini ağzından içeri tıkarım senin.”

Bakanlığa yürümesi engellendi… Özdağ’dan Soylu’ya: Görevin bittiği zaman tutuklanacaksın

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

8 Yorum

 1. 1 hafta önce

  izledim.özdağın dediği oldu.devamını göremedik.yayın kesildi.

 2. 1 hafta önce

  alisti bunlar meydani bos! koyu degneksiz bulmaya! anasina kendisine sovgu imali laf soyleyene. erkek gıbı karsima gel dedı. karsısında kımseyı bulamadı. ADAM dedıgın boyle olmazsa nasıl olur?

 3. Binlerce kişi izledi canlı yayını, ben de izledim ve er meydanında bir kişi gördüm…

 4. 1 hafta önce

  Bugün anket yapsalar: Zafer partisinin oy orani en az yüzde 50 cikmistir. Ne ögrendik Süleyman Amcadan: “Kötü reklam diye bir şey yoktur”

 5. 1 hafta önce

  Aleni biçimde hakaret, neden Özdağ dava açmıyor?

  • Bizde dokunulmasi gereken ne kadar tip varsa hepsinin dokunulmazligi var, ondandir.

 6. 1 hafta önce

  Sığınmacılar gönülsüz de olsalar gidecek diyen tek parti Zafer partisine değil de diğerlerinden herhangi birine oy verirseniz sokakta karşılaştığınız her Suri Peştun Afrikan işgalciye gönül rahatlığıyla ben sizler kalasınız diye oy kullandım diyebilirsiniz, mutlu mesut yaşarsınız!.

 7. 1 hafta önce

  Arkadaş, şu kadar olay oluyor…. bizim ibiş mutfağında oturmuş hala elektrik faturasına bakıyor… Bu ülkenin en büyük muhalefet partisinin kukla başkanı nerede? Çık da bir boyunu görelim.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!