29 kız çocuğunun cesedini mezarlarından çalıp, satmak için mumyaladı!

Rusya'da 53 yaşındaki tarihçi Anatoliy Moskvin, vefat eden ve yaşları 3 ile 12 arasında olan 29 kız çocuğunun cenazelerini çaldı. Mezarları açıp cesetleri evine götüren sapık adam, cesetleri mumyalayarak gerçek mumya bebek yaptı.

29 kız çocuğunun cesedini mezarlarından çalıp, satmak için mumyaladı!

Rusya'nın Nijnıy Novgorod bölgesinde eski tarihçi Anatoliy Moskvin (53), 2011 yılında yaşları 3-12 arasında değişen 29 kız çocuğunun cesetlerini mumyaladıktan sonra "insan bebek" koleksiyonuna eklediği gerekçesiyle bugün yeniden hakim karşısına çıktı.

Moskvin’in serbest bırakılması için mahkemeye başvurduğu belirtildi. Moskvin'in mahkemede, ailelerden özür dilemeyi reddederek “Kızlarını gömdüler ve onların üzerindeki haklarının bittiğine inanıyorum” dedi.

CESETLERİ MUMYALAYIP, İNSAN BEBEK YAPIYOR

Moskvin'in 2011 yılında, Nijnıy Novgorod bölgesindeki mezarlıklardan yeni ölen 29 kız çocuğunu mezardan çıkarak, evinde mumyaladığı ifade edildi. Moskvin'in kız çocuklarının cesetlerinden insan bebek koleksiyonu oluşturduğu kaydedildi.

RUSYA'NIN ÖNEMLİ DAVALARINDAN BİRİ

Moskvin'in evine yapılan baskın sonucu, evinde mumyalanmış 29 kız çocuğuna ait cesetlerin bulunduğu ifade edildi. Rusya'da tarihi dava olarak görülen olayda, tutuklu bulunan Moskvin, annesine bakmak ve evlenmek için mahkemeden beraatini talep etti.