47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

featured

Sinema, televizyon ve müzik dünyasının en iyilerine verilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, 47’nci kez sahiplerini buldu. 5 Aralık akşamı gerçekleşen tören, Kanal D ve teve2 ortak yayınıyla ekrana geldi.

Hürriyet Gazetesi ve Pantene işbirliği ile 47’ncisi düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu PSM’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği geceyi oyuncu Cem Davran ve Çağla Şıkel sundu.  

İşte 47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin sahipleri…

EN İYİ KADIN OYUNCU

En iyi kadın oyuncu ödülünü TRT 1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı rolüyle Ezgi Mola ve Merve Dizdar aldı. Ünlü oyunculara ödüllerini Nurgül Yeşilçay verdi. Ezgi Mola, “Bu ödül benim için çok kıymetli ‘Safiye’yi oynadığım için çok mutluyum. Sette çok hüzünlü gözyaşı döktüm. Ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Merve Dizdar ise “Çok heyecanlıyım. Tüm Masumlar ekibine ve herkese teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.  

EN İYİ ERKEK OYUNCU

En iyi erkek oyuncu ödülünü TRT 1’de yayınlanan Teşkilat dizisindeki rolüyle Çağlar Ertuğrul kazandı.

EN İYİ DİZİ

En iyi dizi ödülünü Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız dizisi aldı. Psikiyatr, yazar Gülseren Budayıcıoğlu, “Öncelikle bu kadar güzel ve yakışıklı insanın bir arada olduğu bir topluluğa bakmak çok hoş. Hayalimdi oldu. Çok değişik yollardan geldim buralara… Araya 40 yıllık bir doktorluk serüveni girdi. Sonra tekrar televizyonlara döndüm. Mesleğim bana çok şey öğretti ama daha fazlasını sıkıntısını dinlediğim insanlardan öğrendim.” ifadelerini kullandı.  

EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI PROGRAMI

En iyi gündüz kuşağı ödülünün sahibi ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı oldu. Ödülü usta oyuncu Demet Akbağ takdim etti.

EN İYİ KADIN SUNUCU

En iyi kadın oyuncu ödülünün de sahibi olan Müge Anlı şunları söyledi: 

“İçimdeki kelebekleri harekete geçiren ‘Altın Kelebek’ heyecanını bana yaşatan, 14 yıldır benimle yürüyen herkese teşekkür ederim. Bir avuç arkadaşımla çıktığım bu yolda milyonlarca isimsiz kahraman benimle yol aldı. Kötü insanlarla aynı havayı solumak istemiyorduk. Eşlerin, çocukların gözyaşlarını dindirdik. Aş evleri kurduk onlarca yardım yaptık en güzeli de birlikte yaptık. Her gün şükrediyorum ve geriye dönüp baktığımda ‘iyi ki’ diyorum.” 

EN İYİ ERKEK SUNUCU

En iyi erkek sunucu ödülünün sahibi ise Acun Ilıcalı oldu.   Acun Ilıcalı, “Benim için çok mutsuz bir hafta oldu. Yakın bir dostumu kaybettim. Hayat gelip geçici. Ödüller alıyoruz takdir ediliyoruz, bizim için bundan güzeli yok. Biz Esat’la yola çıktık, şimdi üç bin kişi olmuşuz. Ödülü kızlarım için alıyorum. Benim hayat enerjilerim.” dedi.

BU YILIN PANTENE YILDIZI PARLAYANLAR’I CEMRE BAYSEL, AHSEN EROĞLU VE MELİS SEZEN OLDU

Yıldızlar ödülü oyuncu Demet Özdemir’in elinden aldı Ahsen Eroğlu, “Bu senenin Yıldızı Parlayanlar’ından biri olduğum için çok mutluyum. Anneme çok teşekkür ederim. Çok heyecanlıyım, hiçbir zaman fikir ayrılığına düşmediğim ekibime çok teşekkür ediyorum” dedi.  

Cemre Baysel ise “Çok mutlu ve heyecanlıyım. Kendimi şanslı hissediyorum. Benim gücümü göstermemi sağlayan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. İyi ki biz bir araya geldik ve böyle bir iş yaptık. Bu ödülü de annem başta olmak üzere aileme armağan ediyorum” ifadelerini kullandı.

“Çok mutlu ve gururlu hissediyorum.” Diyen Melis Sezen, “Bu yolda bazen inancımızı kaybedebiliyoruz. Sanırım inancımız içimizdeki güç, inanırsak her şeyi başarabileceğimizi düşünüyorum.” İfadelerini kullandı.  

EN İYİ RAP SANATÇISI

En iyi rap sanatçısı ödülünün sahibi Sefo, “Yaptığımız müziğin bu şekilde başarıya ulaşması ve bu başaranın taçlanıyor olması beni çok mutlu etti. Herkese çok teşekkür ederim” dedi.

EN İYİ DİZİ ÇİFTİ

En iyi dizi çifti ödülünün sahibi; En iyi romantik komedi dizisi ödülünün sahibi olan Sen Çal Kapımı dizindeki rolleriyle Hande Erçel ve Kerem Bursin oldu.

EN İYİ KADIN HABER SUNUCUSU

En iyi kadın haber sunucusu ödülünün sahibi ise Nazlı Çelik oldu. Ödülü gazeteci Fatih Çekirge verdi. Nazlı Çelik, “En büyük teşekkür Doğuş Ailesi ve Star TV’ye… Beni bu ödülle taçlandıran izleyenlere çok teşekkür ediyorum. Bu ödülü almaktan çok gururluyum, bir kadın gazeteci olarak da sorumluyum. Bu toprakların kadınları emekçidir, yardır, anadır… Bu ödülü vurulan, ezilen, hor görülen yaşamdan koparılan kadınlara adıyorum” ifadelerini kullandı.  

EN İYİ ERKEK HABER SUNUCUSU

En iyi erkek haber sunucu ödülünü alan Deniz Bayramoğlu, şunları söyledi:

“Ödüller hep bir kişiye verildi ama gördük ki ödü alan kişiler o ödüle yardımcı olan kişilere teşekkür etti. Hepimizin arkasında çok değerli insanlar var. Bana bu fırsatı veren Demirören Ailesi’ne teşekkür etmem gerekiyor. Bütün ekibe, eşime teşekkür ediyorum. Bu zorlu yolculukta her zaman yanımda oldu.”  

EN İYİ HABER PROGRAMI

En iyi haber programını ödülü ise CNN Türk’te yayınlanan 5N1K programı oldu. Programın sunucusu Cüneyt Özdemir, “Ben bu ödülü ustam Mehmet Ali Birand’a adamak istiyorum. İnanın güzel günler göreceğiz, güneşli günler göreceğiz motorları maviliklere süreceğiz” dedi.  

EN İYİ KADIN INFLUENCER

En iyi kadın influencer ödülünün sahibi Rachel Araz Kiresepi, “Bugüne kadar aldığım bütün ödüllerde hamileydim, sahneye çıkarken herkes çok heyecanlanıyordu bu sefer hamile değilim. Öncelikle anneme, ‘kızım sen ne iş yapıyorsun’ demeyen beni özgür bırakan babama, bana danışmanlık veren eşime beni bu geceye hazırlayan Hakaan Yıldırım’a teşekkür ediyorum” dedi.  

EN İYİ ERKEK INFLUENCER

En iyi erkek influencer ödülünün sahibi Cemal Can, “Çok çalıştım çok çabaladım. Daha özgürlükçü bir dünyaya… Özümüzü korursak başarı geliyor.” İfadelerini kullandı.    

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 9 ay önce

    Bu şahıs (Çağlar Ertuğrul) gerçekten kendini komik mi zannediyor? Çocuk yaşta değil, “gönderme”sinin nereye kadar gidebileceğini çok da iyi görebilecek yaşta biri. Halkın! kanalı Trt’nin son yıllarda halkı zerre temsil etmediği ortadaydı da zaten, her geçen gün sınırını da aşmazsın be Trt! Kanalında oynattıkları oyuncu!ya bak! Bu şahsın içinde eğer farklı düşünceleri varsa “gönderme” yolu ile ifade etmesine gerçekten gerek yok. Açık açık söyleyebilir. Nasıl olsa devir sjw’lerin devri. Mağdurum diye iki zırlar, her zamanki gibi tepemize çıkarsınız, sonra da hiçbir şey olmamış gibi hayatınıza devam edersiniz. Ne de olsa devir sizlerin devri!

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!