‘Acun efendi yuh’ diyen ‘Delikanlı Sadi’den Kırmızı Oda kararı

featured

TV8’de yayınlanan bir müzik ödül töreninde Kerimcan Durmaz’a ödül verildiğini görünce Instagram hesabından kanalın sahibi Acun Ilıcalı’ya “Utanıyorum kanalınızda olmaktan” diyen diyen oyuncu Erkan Petekkaya, Kırmızı Oda dizisine veda etti.

TV8’de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin oyuncularından Erkan Petekkaya, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu kanalda Kerimcan Durmaz’a ödül verilmesine tepki göstermişti. Ilıcalı’yı hedef alan Petekkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan. Acun Efendi yuh” ifadelerini kullanmıştı. Paylaşımını kısa sürede silen Petekkaya, yeni bir paylaşım yaparak “Söylediğimde haklı olsam da üslubum hatalı olmuş. Bu yüzden lütfen kusura bakmayın” ifadelerini kullanıp geri adım atmıştı.

Kırmızı Oda dizisinde Sadi rolünü canlandıran Petekkaya, diziye veda etti. Dizinin yeni bölüm fragmanında yer almayan Erkan Petekkaya, Instagram hesabından paylaşım yaparak ayrıldığını duyurdu.

Set ekibiyle çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan oyuncu, “Çok teşekkür ederim hepinize. Sağ ve var olun. Sağ olun Kırmızı Oda ve fotoğrafta olmayan, aklımızda olan tüm emek verenlere teşekkürler. Siz olmasaydınız ben o rolü öyle oynayamazdım. Sadi hepimizin birlikte yarattığı bir adam . O olmak istediğimiz adam gibi adam. Birlikte yaptık, hep birlikte” ifadelerini kullandı.

‘Acun efendi yuh’ diyen ‘Delikanlı Sadi’den Kırmızı Oda kararı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 1 sene önce

    Acur ve medyasının nasıl buralara geldiğini, iktidar ve çevresiyle yaptığı pis işler dahil piyasayı nasıl manipüle ettiğini, özellikle z kuşağını pembe hayallerle beyinlerini nasıl uyuşturduğunu er ya da geç bir babayiğit resti çekecek ve ifşalayacaktır…

    Cevapla
  2. 1 sene önce

    Tebrikler sn petekkaya

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!