Acun Ilıcalı’dan Ozan Tufan açıklaması

Fenerbahçe, 27 yaşındaki orta saha oyuncusu Ozan Tufan'ın transferi için Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu İngiliz Kulübü Hull City ile prensipte anlaşmıştı. Transferle ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı,"Ozan Tufan, çok kaliteli bir futbolcu. O bize Tanrı'nın bir armağanı ve bizim için her şeyini vereceğinden eminim" dedi.

featured

Hull City’nin başkanı ve sahibi olan Acun Ilıcalı, yeni sezon öncesi Hull Daily Mail’e konuştu.

Transferler için açıklama yapan Ilıcalı, “Yüz metrenin sonundayız, bazı isimleri bitirmeye çok yakınız, bazıları için biraz daha zamana ihtiyaç var” dedi. “Transferle ilgili farklı oyuncularla 10 kez görüşme yaptım ve şu an çok iyi bir takıma sahip olmaya yaklaşıyoruz” yorumunu yapan Ilıcalı, şöyle konuştu:

“Adama Traore, çok iyi bir oyuncu ve ülkesi için sadece 3 ay önce Afrika Uluslar Kupası’nda forma giydi. Ozan Tufan‘a özel bir yer vermeliyim çünkü uzun yıllardır Fenerbahçe‘de forma giyiyor, onu Fenerbahçe ve Milli Takım’da her şeyini verirken görmek büyük bir zevkti. Milli Takım’da 60’tan fazla kez forma giydi. Ozan Tufan, çok kaliteli bir futbolcu. O bize Allah’ın bir armağanı ve bizim için her şeyini vereceğinden eminim. Hayalini kurduğum isimlerin yüzde 90’ı bizim takımda olacak. Bu söylemesi kolay bir şey ancak günde 6-7 saatimi telefonda transfer görüşmesi yaparak geçiriyorum.”

Acun Ilıcalı’dan Ozan Tufan açıklaması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!