Acun Ilıcalı’ya sitem: Kızımı ve beni reyting malzemesi yaptınız

featured

Survivor yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Acun Ilıcalı’ya sosyal medya hesabından isyan etti.

Acun Ilıcalı Survivor ada konseyinde Survivor tarihinde ilk defa yarışmacı ailelerin fazlasıyla bu işin içinde olduğunu, ailelerin sosyal medyada fazlaca aktif olduğunu belirtti. O isimlerin de Aleyna ve Ayşe olduğunu açıkladı.Acun Ilıcalı yarışmacıların ailelerine ‘bizi ve ailelerimizi rahat bıraksınlar’ çağrısında bulundu. Bunun üzerine Aleyna’nın annesi Zuhal Kalaycıoğlu sosyal medya hesabından tepki verdi. Kalaycıoğlu “Sizin de çocuklarınız var, kızımı ve beni reyting malzemesi yaptınız” ifadelerini kullandı.

ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Aleyna Kalaycıoğlu 1998 yılında Bursa’da doğdu. Yalova’da büyüyen Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ve babası o 10 yaşındayken ayrıldı. Annesi ve babasının boşanmasının ardından annesi ve kardeşleriyle İstanbul’a taşınan Aleyna Kalaycıoğlu, liseden sonra dil eğitimi alarak sınavlara hazırlandı.

Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazanan Aleyna Kalaycıoğlu 10 senedir Voleybol oynuyor. Üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu Survivor’a ilk defa bu sene başvurdu.

Acun Ilıcalı’ya sitem: Kızımı ve beni reyting malzemesi yaptınız

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. acunu bilmiyor musun kadın! mdem öylesin ne işi var kızının yarışmada.

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!