Adaylıktan çekilen Zafer Partili başkan adayından Cumhur İttifakı’na destek kararı

Zafer Partisi Polatlı Belediye Başkan Adayı Kerem Yürümez adaylıktan çekildiğini açıklayarak Polatlı’da Cumhur İttifakı’na destek vereceklerini duyurdu.

featured

Zafer Partisi Polatlı Belediye Başkan Adayı Kerem Yürümez, adaylıktan çekildiğini ve Cumhur İttifakı’na destek vereceğini açıkladı.

Polatlı Postası’nın haberine göre Cumhur İttifakı Polatlı Belediye Başkanı Levent Çağlancı’nın da katıldığı basın toplantısında konuşan Yürümez şunları söyledi:

“Bu yolda bize öncülük eden tüm siyasi parti yetkililerine, abilerimize, amcalarımıza, annelerimize, babalarımıza sonsuz teşekkürü bir borç biliyoruz. Bizler Polatlı’da yapmış olduğumuz anketler, istişareler sonucunda gördüğümüz bir gerçek vardı kim ne konuşursa konuşsun Levent Başkan zaten kazandı. Bütün Polatlı da biliyor. Son olarak şöyle bir gerçek var. Sosyal medyada bazı şeyler dolaşıyor. Bir Haymanalı kardeşiniz olarak Cumhur İttifakı’nı Haymanalı hemşehrilerimiz burada Levent başkanı belediye başkanı yapacak Allah’ın izniyle. Bugün itibariyle belediye başkan adaylığımı çektim. Ekip arkadaşlarımla beraber, yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber Cumhur İttifakı’na destek verme kararı aldık. Burada elimizden ne geliyorsa sonuna kadar yapacağız. Levent başkanımızı hep birlikte başkan yapacağız.”

Çağlancı da yaptığı konuşmada “Kerem Yürümez arkadaşımıza da bize katıldığı için yanında dava arkadaşlarını da belediye meclis üyesi adaylarımıza da bize güç verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Ayaklarına sağlık. Allah razı olsun. Sağ olsun, var olsun. Bizle bu memleketin sevdalısıyız. Bizler milli ve manevi değerleri yüksek olan bu Polatlı’nın, bu Cumhur İttifakı’nın bayrağı yere düşmesin diye mücadele edenleriz. İnşallah da diyoruz ki Allah nasip ederse 31 Mart seçimlerinde öyle bir güzel cevap vereceğiz ki Polatlı davasını satanlara bizlere verdiği öğüdü en başta yutanlara öyle bir cevap verecek öyle bir güzel tokat atacak ki bir daha düştüğü yerden ayağa kalkamayacak.” dedi.

Adaylıktan çekilen Zafer Partili başkan adayından Cumhur İttifakı’na destek kararı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Ona buna destek vermek için mi parti kurdunuz? Ne çıkar sağlıyorsunuz bilelim.

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!