Adil Serdar Saçan uyardı! FETÖ’nün suikast timleri hâlâ aktif

Emekli Emniyet Müdürü Avukat Adil Serdar Saçan, Veryansın Tv Pankuş programında çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Darbe ve ülkede karışıklık iddialarına ilişkin FETÖ tehlikesine dikkat çeken Saçan, 'FETÖ’nün suikast timleri hala aktif' diye konuştu.

Adil Serdar Saçan uyardı! FETÖ’nün suikast timleri hâlâ aktif

VERYANSIN TV

Veryansın Tv Youtube kanalında Erdem Atay’ın sunduğu Pankuş programında konuşan Adil Serdar Saçan dikkat çeken açıklamalar yaptı. FETÖ’nün çok tehlikeli bir örgüt olduğunu, aynı bukalemun ile ahtapot karışımı bir örgüte benzediğini söyleyen Saçan, “Bu örgütün hala suikast timlerine ulaşılabilmiş değil. Hücresel yapılanma çözülebilmiş değil, hala aktifler her zaman ülkeyi karıştıracak bir eylem yapabilirler” dedi.
Devletin içerisinde hala çürük elmaların olduğunun ve herkesin sağlam olması durumunda bu tehlikenin ortadan kaldırılabileceğinin altını çizen Saçan, FETÖ’nün devlete sızmış kriptoları nedeniyle mücadelenin güçleştiğine işaret etti.
Adil Serdar Saçan, bu FETÖ’nün suikast timlerinin kriptolar eliyle devlet büyüklerine karşı da eylem yapabileceğini, ülkede karışıklık çıkarabileceğini söyledi. Dikkatli olunması konusunda uyardı.
Çok çarpıcı bilgilerin yer aldığı programı izlemek için ⇓