Adnan Oktar küçücük çocukları deney için ormana atmış!

Gazeteci Erdem Atay'ın sunduğu Pankuş programında konuşan Avukat Eser Çömlekçioğlu, Adnan Oktar Suç Örgütüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Örgütteki çocukların sosyal deney için gece vakti ormana bırakıldığını anlatan Çömlekçioğlu 'örgüt içinde doğan çocukların hepsinin hayatının aslında bir kitap' olması gerektiğini söyledi.

Adnan Oktar küçücük çocukları deney için ormana atmış!

Adnan Oktar Suç Örgütü'nün bilinmeyenlerinin masaya yatırıldığı Veryansın Tv Pankuş programında Avukat Eser Çömlekçioğlu, özellikle kadınların örgüt içinde nasıl tuzağa düşürüldüğünü ve hayatlarının karartıldığına dikkat çekti.

Çömlekçioğlu mağdurların çoğunun seçme şansı olmadığını, örgüt içinde doğanlar ve örgüte ailesi tarafından getirilenlerin de olduğunu vurgulayarak, küçük çocukların maruz kaldıkları zorlukları aktardı.

Henüz 9 yaşındayken annesi tarafından fotoğrafları Adnan Oktar’a gönderilen, ruj sürülerek ve farklı giyindirilerek Adnan Oktar'a sunulan çocukların yanı sıra, küçücük yaşta terbiye olmaları için ormana bırakılan kızların da içinde bulunduğu durumu anlatan Çömlekçioğlu, şunları kaydetti:

"90’lı yıllarda örgüt içinde evlilikler daha serbest, ilişkilerin daha özgür olduğu bir dönem. Birçok örgüt üyesi birbiriyle evli. Tam 90’larda 91’lerde örgüt içinde 12 tane çocuk dünyaya geliyor. Bu çocukların aslında hepsinin hayatı başlı başına bir konu, kitap. İki tanesini Adnan oktar -cocuklara resmen Adnan Oktar bilimsel deney yapıyor- ormana bırakıyor... 6-7 yaşındaki iki çocuğu gece ormana bırakıyorlar. Bu bırakmada annelere onay sorulmuyor. Adnan Oktar bırakılcak dediyse bırakılacak. Bu sayede çocuklar güçlü olmayı öğreneceklermiş. Çocuklar yaramazlık yaptıkları için ormana bırakılıyor."

Programın tamamını izlemek için tıklayın↓