Adnan Oktar mağdurlarına ölüm tehdidi!

Adnan Oktar suç örgütü mağdurlarına ulaşıp şikayetlerinden vazgeçirmek için yalan beyanlarda bulunmalarını isteyen, kabul etmeyenleri de ölümle tehdit ettiği iddia edilen bir kişi tutuklandı. 

Adnan Oktar mağdurlarına ölüm tehdidi!

Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Adnan Oktar silahlı suç örgütüne yönelik soruşturma kapsamında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla aranan Kübra K.’nın bulunduğu adrese geçen Salı günü operasyon düzenledi. İstanbul, Anadolu yakasındaki bir adreste olduğu tespit edilen Kübra K. gerçekleştirilen operasyon ile yakalanarak gözaltına alındı.

MAĞDURLARA ‘ÖLÜMLE TEHDİT’ İDDİASI

Kübra K.’nın aranma sebebinin ise Adnan Oktar suç örgütünden şikayetçi olan kişilere sosyal medya hesaplarından ya da farklı iletişim araçları ile ulaştığı ve şikayetlerinden vazgeçirmek için yalan beyanlarda bulunmalarını istediği ve bunu kabul etmeyenleri ise ölümle tehdit ettiği bilgisi olduğu öğrenildi.

Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ndeki işlemleri tamamlanan Kübra K., geçen cuma adliyeye sevk edilirken, çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.