Adnan Oktar’a mektupta ‘kaset’ iması

featured
service

Organize suç örgütü kurmak ve yönetmek suçundan yargılanan Adnan Oktar’ın kadınları kendine nasıl bağladığı ile ilgili yeni bir mektup ortaya çıktı. Kod adı ‘Kelebek’ olan Aslınur Alçakakan’ın Adnan Oktar’a yazdığı mektupta, “Daha önce beni korkutacak şeyler söyledin işte, kasetin var iması” ifadeleri yer aldı.

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik 2018’de gerçekleştirilen operasyon sonrası ‘Dragos’ diye tabir edilen grubun karargâhında ‘Kelebek’ kod adlı Aslınur Alçakakan’ın el yazısıyla kaleme aldığı mektuplar ele geçirildi. Laboratuvar ve kriminal incelemelerin ardından mektuptaki yazılar tutuksuz sanık Aslınur Alçakakan’ın el yazısı ile eşleştirildi. Silivri Cezaevi karşısında görülen duruşmada Adnan Oktar’a mahkeme başkanı tarafından mektuplar okundu. Oktar, kriminal tespitlere rağmen, mektubu kabul etmedi. 

İŞTE O SATIRLAR

Mektupta Alçakakan, Adnan Oktar’a duyduğu aşkı ve sevgiyi anlatırken, Oktar’ın yargılandığı davada konu olan ‘Kaset, şantaj’ suçlamalarını kanıtlar nitelikte ‘Kaset iması’ sözü geçiyor. Hürriyet’ten Aydemir Kadıoğlu’nun haberine göre, işte o mektupta yazanlar:

“Adnan, senle daha yakın, samimi, dost olmak ve sevgiyi güçlü yaşamak istiyorum. Arada korku-tedirginlik-şüphe kalmamasını istiyorum. Aksi bana zarar veriyor. Sen bir şey dediğinde zoraki değil, daha rahat, sana daha güvenen bir tavrım olmasını istiyorum. Senden günün birinde kötü gelebileceğini düşünmek veya istediğini yapmazsam zarar vereceğini düşünmek beni sıkıyor. Daha önce beni korkutacak şeyler söyledin işte kasetin bir iması.”

Aynı tarihlerde yazılmış ve yine Alçakakan’ın el yazısı ile eşleştirilmiş bir diğer mektupta ise “Adnan; arada korku kalmazsa tabi ki seni daha çok severim. Senin de beni sevmeni istiyorum. Beni tehlikeli görüp S. ve annesine aldığın tedbiri bana mı alıyorsun? Bu ihtimal rahatsız edici. Han-ı aşkımı zaten Instagramda & Twitter’da yaptım. 21.000 kişi görmüş” ifadeleri yer alıyor.

Adnan Oktar’a mektupta ‘kaset’ iması

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 sene önce

    Adnan Oktar kasetle iş kotarmada yeni değildir. Bunu daha açık ve ayrıntılı anlatmak için 26 yıl öncesini örneklendireyim: Adnan Oktar’ın müritlerinden Fırat Develioğlu, 2000 yılında polise verdiği ifadede 1994 yerel seçimlerinde SHP adayı Zülfü Livaneli aleyhine video kasetinin -şimdiki Star televizyonunun o zamanki adı olan- İnterstar televizyonunda Objektif programının sunucusu Kadir Çelik eliyle yayımlatarak Tayyip Erdoğan’ın önünü açtıklarını itiraf etti. Ayrıca diğer müritlerden Emre Nil de Tayyip Erdoğan’ın İBB Başkanı iken kendilerinin kurdukları Rota Reklam şirketine belediye metro ve otobüslerinin reklam işlerini yapmaları için verdiklerini itiraf etti. (Hürriyet, 04.02.2000)*

    Bu anlattıklarımdan sonra Adnan Oktar’ın sevgililerinden birine kaset şantajı yapması hiç şaşırtıcı değil!

    *http://www.hurriyet.com.tr/gundem/fena-sizmislar-39130930

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!