Adnancılara göre ‘kedicikler’ Tayyip Erdoğan’a oy kazandırmak için dekolte giyiyormuş

Bugüne kadar 'siyasetle ilgilerinin olmadığını' savunan Adnancılar sosyal medyada paylaştıkları mesajlarla yeni kuşağın AKP'ye oy vermesi için televizyonda dekolte elbise giydiklerini savundular.

Adnancılara göre ‘kedicikler’ Tayyip Erdoğan’a oy kazandırmak için dekolte giyiyormuş

Sosyal medya bugüne kadar çeşitli terör örgütleri ve suç örgütleri tarafından propaganda aracı olarak hep kullanıldı. Hâlâ FETÖ ve PKK terör örgütlerinin yandaşları firar ettikleri ülkelerden, girdikleri deliklerden Türkiye düşmanlığına devam ediyorlar. Ancak öyle bir grup var ki Twitter’da yaptıklarıyla bütün kullanıcılara illallah dedirtti.

“Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütü”nün lideri Adnan Oktar, Temmuz 2018’den bu yana tutuklu. Kendisiyle birlikte onlarca örgüt üyesi de hapiste. Ancak bu çıkar grubunun büyük bir bölümü dışarda ve hergün sosyal medya üzerinden Adnan Oktar ve arkadaşlarını aklamaya çalışıyorlar. Twitter’da hergün Oktar lehine açılan etiketler ile örgüt üyeleri hazırladıkları görselleri ve videoları paylaşıyorlar. Çoğu sahte hesaplardan yapılan binlerce paylaşım, belirledikleri etiketin kısa sürede “trend topic” (TT) olmalarına yol açıyor.

Adnancılar son günlerde A9 televizyonundaki dekolteli “kedicikler” üzerinden savunmaya girişti. Adnancıların twitter’daki mesajlarında dekoltenin amacının AKP’ye muhafazakar olmayan seçmenin oy vermesini sağlamakmış.

Bazı Adnancılar sosyal medyada “Z kuşağına ne diyanet ne de sağ kesim ulaşamıyor. Bir tek Sn Adnan Oktar dikkatlerini çekebiliyor. Amacımız dekolteli ve modern görünümle z kuşağına ulaşıp oy kullanmalarını sağlamaktı. Arzumuz Ak Parti’nin %51’le değil en az %71’le iktidar olması.” mesajları verdiler.

İşte o paylaşımlardan bazıları: