Ahmet Yavuz: Nagehan Alçı yalan söylüyor, bizzat sordum!

featured

‘Asla Ergenekon-Balyoz eşleri soyunsun demedim’ diyen Nagehan Alçı’ya, Ahmet Yavuz’dan yanıt geldi: Bizzat sordum, bana ‘kızgınlıkla yazdım’ dedi.

Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Nagehan Alçı’nın peynir ekmek yer gibi yalan söylediğini yazdı. “Katil devlet” sözleriyle son günlerde tepki toplayan Alçı yalanlarına devam ediyor.

Alçı’nın son yazısında da yalan söylediği ispatlandı.

Alçı yazısında, Ergenekon ve Balyoz kumpasına uğraşmış askerlerin eşleriyle ilgili attığı bir tweeti atmadığını, bunu yazanları dava edeceğini yazdı.

Söz konusu tweet çok kısa bir zaman önceye kadar duruyordu ancak silindiği fark edildi. Silinmesi üzerine  Emekli Kurmay Albay Mustafa Önsel, “Bir gün o takvime kendisi soyunur mu bilemem! Ama ben onun şimdi silip inkar ettiği o twitinde yazdıklarını unutmayacağım…” açıklaması yaptı.

Bu açıklamanın hemen altına Ahmet Yavuz, Nagehan Alçı’nın açık açık yalan söylediğini yazdı. Yavuz, “Yalan söylüyor. Bizzat ben kendisine sorduğumda, ‘bana soyun vb dediler, bende kızgınlıkla yazdım’ dedi. Şimdi utanmadan inkâr ediyor. Peynir ekmek yer gibi ulan söylüyor” paylaşımı yaptı.

Nagehan Alçı’nın, söz konusu tweet’te, “Bizim askerlerin eşleri ve sevgilileri de güneydoğu’daki gaziler için marif takvimine soyunsun!” ifadesi kullandığı ortaya çıkmıştı.

NAGEHAN ALÇI NE DEMİŞTİ?

Nagehan Alçı, Habertürk’teki son yazısında, “Kendimle ilgili yeni bir karar verdim. Bana atılan iftiralara bugüne kadar dava açmıyordum ama artık işler zıvanadan çıktı. Bir yalımızın olmadıklarını bildikleri halde olmayan yalı üzerinden ve olmayan 7 milyon dolarlık kredi üzerinden kara propaganda yapanlara da, aynı şekilde Ergenekon-Balyoz sanık eşleri soyunsun vs gibi asla söylemediğim, çok çirkin bir yalan üzerinden sosyal medyada bana iftira atanlara da, ABD’deki bir Hristiyan okulunun mezuniyet töreninde vecde gelip kusan bir kızın ben olduğumu yıllardır yaymaya çalışanlara da dava açacağım. Maalesef gerçekleri tekrar tekrar açıklamakla bu uydurma algı operasyonları bitmiyor. Koskoca siyasi parti grup başkanvekilleri bile trollerin yalanlarını yiyor. Kim olursa olsun herkesle ilgili hukuk yoluna başvuracağım. Bu konuda avukatıma çok net talimat verdim. Kim ne iftira atarsa dava açacağım ve bizzat takip edeceğim. Artık yeter!” ifadelerini kullanmıştı.

Editör Notu: Bu haberimizden sonra Nagehan Alçı’nın bize dava açmasından korkuyoruz(!)

Ahmet Yavuz: Nagehan Alçı yalan söylüyor, bizzat sordum!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

5 Yorum

 1. 3 sene önce

  Omurgasiz assagilik bir yaratik iste. Bok at izi kalsin hesabina gundem olmaya calisiyor. Bu kadini kim niye bujadar cikariyor onem veriyor anlamis degilim. Hukumetin yalakasi oldugu icin olsa gerek yoksa kaydadeger bir gazeteci filan da degil.

  Cevapla
 2. 3 sene önce

  Öncelikle herkese selamlar.
  Gerçi herkes adı gibi emin fakat bu kadının yalanını bir kez daha yüzüne vurmak için şöyle bir yöntem var. Haber değeri taşır mı, bilmiyorum fakat insanlar internette paylaştıklarını silmekle öyle kolay kurtulamaz. https://www.archive.org sitesi internet üzerinde var olan her şeyi arşivleyen çok faydalı bir web sitesidir. Tek yapmanız gereken metin kutusuna, geçmiş hâlini görmek istediğiniz web sitesini yazmanız yeterli. İlgili web sitesinde bu kadının bahsi geçen tweetini sorguladığınızda söylemediğini iddia ettiği tweet kabak gibi çıkmaktadır. Bknz: https://web.archive.org/web/20170222085407/twitter.com/nagehanalci/status/12634137095

  Cevapla
 3. 3 sene önce

  Kocasinin farkli modeli.

  Cevapla
 4. 3 sene önce

  Nazlı ılıcak emekli oluca yerine bumu geçmiş

  Cevapla
 5. 3 sene önce

  Üzüm üzüme baka baka rezil olmuşlar diyecektim, fakat;
  bu ülkede her şey olunur, sadece rezil olunmazmış.
  Karı koca çok kötüsünüz.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!