AK Gençlik’in coşkulu sahur paylaşımı partiyi karıştırdı

AKP Ağrı İl Gençlik Kolları'nın düzenlediği müzikli sahur görüntülerinin sosyal medyada paylaşılması gündem oldu. Paylaşımın hemen kaldırılmasını isteyen Metiner, "Neyin paylaşılıp paylaşılmayacağını, bu tür paylaşımların partimize /davamıza zarar vereceğini bilerek hareket etmek lazım. Böyle bir paylaşıma niye gerek duyulur bilmem!" ifadelerini kullandı.

featured

AKP Ağrı İl Gençlik Kolları’nın düzenlediği müzikli sahur görüntülerinin sosyal medyada paylaşılması gündem oldu. Söz konusu görüntüler bazı kullanıcıların tepkisini çekerek eleştirilere neden oldu.

Sosyal medyada AKP Ağrı İl Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Selçuk tarafından paylaşılan ve Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan tarafından alıntılanan paylaşımla ilgili AKP’liler de tepki gösterdi.

‘BU TÜR PAYLAŞIMLAR PARTİMİZE ZARAR VERİR’

Partinin eski vekili olan Mehmet Metiner, “Bu paylaşımı yapan Ağrı AK Parti gençlik kolları başkanımız, Lütfen bu paylaşımı derhal kaldırır mısın? Neyin paylaşılıp paylaşılmayacağını, bu tür paylaşımların partimize/davamıza zarar vereceğini bilerek hareket etmek lazım. Böyle bir paylaşıma niye gerek duyulur bilmem!” ifadelerini kullandı.

Selçuk’un ise söz konusu videoyu daha sonra sildiği görüldü.

AK Gençlik’in coşkulu sahur paylaşımı partiyi karıştırdı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 Yorum

 1. Bunlar Türk değilmiş. zaten söyledikleri şeyleride ben anlamadım. bunu ben demiyorum. kim olduklarını merak ediyorsanız savcı sayanın twitterdaki ilgili twitine bakın.

 2. bu tür davranışlar değilde paylaşımlar zarar verir diyor !
  çalın ama duyulmasın gibi !

 3. 8 Nisan 2022, 12:21

  Videonun sonunda dansöz vardı sansürlemişler…Bedava sirke baldan tatlıdır. Bu sahur balosunu ”akepe üyelerinden” toplanan 20’şer liralarla mı yaptılar acaba; yoksa benden kesilen vergilerden mi? Hakkım helal değildir.

 4. İcraata değil paylaşıma tepki

 5. Harry potter filmindeki okulda Yemek yedikleri sahne gibi :)

 6. Cumhuriyetin her turlu nimetinden faydalanarak yaptiklari garip davranislara bakarmisiniz. Sorsaniz cumhuriyeti begendiklerini mi soylerler yoksa tam tersinimi

  • 8 Nisan 2022, 10:32

   Bazılarının yaptığı yanlışı yapma Şeriat gelse bile şeriat kuralları sadece güçsüzler ve dipten yobazlar tabidir.
   Humeyni dansözlerin üzerinden koko çeksede birşey olmaz aynısı saudi kraliyet ailesi içinde geçerli.

   • 8 Nisan 2022, 18:52

    Seriattan alip veremediginiz ne bilmiyorum? Bu görüntüleri bile seriata baglayan yobaz sen misin benmiyim? Böyle yobaz olamaz bir insan, seriat gelse böyle seylerin mümkinati yok bunu bil yobaz herif

    • Cumhuriyet rejiminde seriati savunmak kolay. Gercek seriat gelse Bu seriatciler Cumhuriyeti ozledik diye aglayacak ilk kisilerdir.

   • Cumhuriyeti savunmak yanlis degildir. Cumhuriyeti savunan birini yanlis yapmakla itham etmek yanlisliktir.

 7. Memleket elden gitmis, adamin derdi hala parti!
  Biz emevi camiisinde cuma namazi kilamadik Ama bu gidisle emevi torunlari yakinda Sultanahmet’te bizim cenaze namazimizi kilacaklar. Bu gördükleriniz Türk milletinin yaklasan kiyametinin habercileri…

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!