Akit paçavrası Veryansın Tv ve Nihat Genç'e saldırdı

Yeni Akit gazetesi (Gazete dediğimize bakmayın, kese kağıdı yapmakta ya da cam silmekte daha çok işe yarar) Cumhuriyet düşmanı Şeyh Said'e "Cumhuriyet düşmanı dediğimiz için Veryansın Tv ve Nihat Genç'i kendine yakışır ifadelerle hedef aldı.

Akit paçavrası Veryansın Tv ve Nihat Genç'e saldırdı

Büyük kongrede AKP MKYK'sı yenilendi. Partinin yeni yönetimine dikkat çeken isimler girdi. Bunlardan biri de Cumhuriyet ve Kuvayi Millye düşmanı hain Şeyh Said'in torunu Abdurrahman Fırat'tı.

Veryansın Tv haberi sosyal medyada şöyle duyurdu:

"Listede yer alan dikkat çeken isimlerden biri de Cumhuriyet düşmanı faaliyetleri nedeniyle idam edilen Şeyh Said'in torunu Abdurrahim Fırat oldu."

Gerici ve ahlaksız yayınlarıyla tanınan Yeni Akit gazetesi bu ifadelerden rahatsız oldu.

İnternet sitesinde Veryansın Tv ve yazarımız Nihat Genç'i hedef alan "gazete" "İslam alimi Şeyh Said'in torunu MKYK listesine girdi: Kemalist Nihat Genç salya akıttı!" başlığını attı.

Haberde şu ifadeleri kullandı:

"Kemalist Nihat Genç'in haber sitesi Veryansın Tv, AK Parti MKYK'sındaki değişikliği haberleştirirken, İslam alimi Şeyh Said'in torunu Abdurrahim Fırat'ın listeye girmesini öne çıkardı. Tek parti rejimi ile aynı kafaya sahip Genç, Şeyh Said'den çirkin ifadelerle bahsetti. Haberde, 'Listede yer alan dikkat çeken isimlerden biri de Cumhuriyet düşmanı faaliyetleri nedeniyle idam edilen Şeyh Said'in torunu Abdurrahim Fırat oldu' denildi."