Akit yazarı Dilipak'tan Esra Erol'un programına manidar gönderme: Açıklansa mahalle karışır...

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, son dönemin en çok konuşulan isimlerden Esra Erol'un Atv'deki programına manidar göndermelerde bulundu. "Karışık ve kirli ilişkiler ağı açıklansa mahalle karışır" diyen Dilipak, "İçeriden birileri bu haltı yiyince, ötekilere de dokunamıyorsunuz" dedi.

Akit yazarı Dilipak'tan Esra Erol'un programına manidar gönderme: Açıklansa mahalle karışır...

Hükümete yakın Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Albayrakların sahibi olduğu Atv'de yayınlanan Esra Erol'un programı için dikkat çekici ifadeler kullandı. Program için “ATV’deki rezalet” ifadelerini kullanan Dilipak, "Buna benzer programı kimlerin, niçin, nasıl tezgahladıkları, o karışık ve kirli ilişkiler ağı açıklansa mahalle karışır aslında" dedi.

Dilipak yazısında şu ifadeleri kullandı:

“ATV’deki rezalet konusunda, o dün beni kınayan embedded yazarların hiçbiri sesini çıkartmadı. Hatta Esra Erol’u ve kanalı savundular. “Olaya bak” derken, bu işleri meşrulaştıran medyayı, o dizileri, bu programları gözden esirgemeye çalıştılar. Ama bu gayretleri gözlerden kaçmadı tabi. Buna benzer programı kimlerin, niçin, nasıl tezgahladıkları, o karışık ve kirli ilişkiler ağı açıklansa mahalle karışır aslında!. Bu işler azar azar oldu, sonra toplum azar oldu! İçeriden birileri bu haltı yiyince, ötekilere de dokunamıyorsunuz. Bunlar ötekilere bir meşruiyet alanı açmış oluyorlar aslında. Batılın tasviri saf zihinleri idlal eder. Bir şeyin şüyuu vukuundan beter sonuçlara sebep olabilir. Suçun aleniyeti ve yaptırımsız kalması o şeye, toplum zihninde meşruiyet oluşturur.”