AKP Grup Başkanvekili FETÖ’den kapatılan derneği özgeçmişine eklemiş

featured

Meclis’te ‘FETÖ’nün siyasi ayağı’ tartışmaları devam ederken, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, ilginç bir ayrıntıya dikkat çekti. Öztürk, AKP’li Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ın 27. Dönem için hazırlanan Meclis Albümünde FETÖ’den kapatılan derneği özgeçmişine yazdığını ifade etti.

CHP’nin “FETÖ’nün siyasi ayağı araştırılsın” önergesine karşı çıkan AKP Grup Başkanvekili Mehmet Muş “Darbenin üzerinden 4 yıl geçti, böyle bir önerge veriyor. Bir siyasi propaganda olarak bunu kullanmak istiyor” ifadelerini kullanmıştı.

FETÖ’NÜN DERNEĞİ ÖZ GEÇMİŞİNDE

FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmaları devam ederken İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, çarpıcı bir ayrıntı açıkladı.

İYİ Partili Öztürk, AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ın, 27. Dönem için Meclis’te hazırlanan albüme 15 Temmuz Darbe girişiminin ardından kapatılan derneklerden İstanbul Genç Girişimciler Derneğini’nin Yönetim Kurulu Üyesi olduğunu özgeçmişi bölümüne yazdığını ifade etti.

Fox TV’de yer alan haberde Öztürk, “FETÖ yapısı olduğu için kapatılan derneğin kurucu üyesi olduğunu kendi özgeçmişine yazan AKP’nin Grup Başkanvekili” dedi.

AKP Grup Başkanvekili FETÖ’den kapatılan derneği özgeçmişine eklemiş

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 3 sene önce

    bakin deizim artıyor niye.feto yüzünden.herkes bu fetoyu lanetlemeli.islamin kara lekesi denmeli.bu gençlik ikna edilmeli.gencler ne diyor islami temsil eden bir kişi geleceğimizi çaldı.hakimizi yedi

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!