AKP’den başörtüsü teklifiyle ilgili yeni açıklama

AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin, başörtüsü ile ilgili Anayasa değişiklik teklifinin bugün imzaya açıldığını, haftaya Meclis Başkanlığı'na sunulacağını açıkladı.

featured

AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin, başörtüsü teklifine ilişkin açıklama yaptı.

AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin, “Başörtüsü ile ilgili anayasa değişiklik teklifini Cumhur İttifakı olarak bugün imzaya açtık. Haftaya Meclis Başkanlığı’na sunacağız.” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başörtüsüne yönelik çağrısına Cumhurbaşkanı Erdoğan el yükselterek Anayasa çağrısıyla karşılık vermişti.

Erdoğan “Eğer samimiysen, dürüstsen gel anayasa değişikliğini yapalım ve bunu tamamen masadan kaldıralım” çağrısında bulunmuştu.

Erdoğan’ın bu çağrısına Kılıçdaroğlu, “Arkasından bir şey çıkmazsa destek vermeye hazırız” şeklinde şartlı destek vermişti.

AKP’den başörtüsü teklifiyle ilgili yeni açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

 1. 2 ay önce

  Cinsiyet ayrimi olmaksizin tumunun bakislari birbirine benziyor. Kisilik ve kultur seviyeleri zaten copy-paste’le cogaltilmis gibi. Erbakan donemini bilr ozluyorum, guluyorduk en azindan.

  • 2 ay önce

   Erbakan bunlardan insan olarak iyiydi, ancak onun ektigi tohumlardir bu tiplerin pek cogu. Kanli mi olacak kansiz mi olacak demesi mihenk tasidir. Eger Erbakan gardirop Ataturkculeri ile mucadele ederken gercek cumhuriyete sahip cikmis olsaydi, bugun hersey cok farkli olurdu.

   Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!