AKP’li belediyeye ait barınakta köpek katliamı… ‘Açlıktan birbirlerini yediler’

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde AKP'li belediyeye ait barınakta bazı köpeklerin öldüğü, bazılarının açlıktan bitkin düştüğü, aç kalanların da ölen hemcinslerini yediği iddiasına ilişkin inceleme başlatıldı.

featured

Dinar Belediyesi’ne bağlı Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezi’nde bir grup hayvansever tarafından çekildiği iddia edilen görüntüler, sosyal medyada tepki çekti.

Görüntülerde çok sayıda köpeğin öldüğü, aç kalan diğer köpeklerin de ölen hemcinslerinden bazılarını parçalayıp yediği yer aldı.

Aralarında yavruların da bulunduğu birden fazla köpeğin öldüğü, birçoğunun açlık ve susuzluktan bitkin düştüğü görüntülere yansıdı.

BELEDİYEDEN AÇIKLAMA

Dinar Belediyesi’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Sosyal medyada belediyemize ait Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Geçici Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan hayvanlara kötü muamelede bulunulduğu ve katliam yapıldığı iddiaları hususunda gerekli incelemenin başlatıldığını ve sorumlular hakkında gerekli yasal işlemin yapılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz.” ifadelerine yer verildi.

AKP’li belediyeye ait barınakta köpek katliamı… ‘Açlıktan birbirlerini yediler’

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 4 Aralık 2023, 12:21

    Bu zulmü tüm belediyeler ayrımsız yapmaktadır. Diğerlerini anlıyoruz da bu ” ileri müslüman” belediyeler var hani her boş gördükleri arsaya hemen bir cami konduran arsacı-inşaatçı belediyeler, Allah’tan da mı korkmuyorsunuz? Yoksa dümen mi yapıyorsunuz?

  2. 4 Aralık 2023, 11:40

    tabiki köpeklerin açlık ve sefalet içerisinde kalması doğru değil onun için çözüm acısız ötenazi, belediyeler bu hayvanlara ölene kadar bakacak durumda değildir, kaldı ki halkın parası ile bu etçil hayvanların beslenmesi de doğru değildir,

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!