AKP'li Çamlı'dan rezalet Türkan Şoray mesajı

AKP’li vekil Ahmet Hamdi Çamlı, "Türkiye'nin en büyük sorunu işsizlik" sözleriyle gündeme gelen Türkan Şoray'ı sert sözlerle hedef aldı. Çamlı "Çamuriyetçi, HDPKK'cı, Amerikancı, İsrailci, Emperyalist işbirlikçisi, tantanacı medya sahnesinin son artisti Türkan Şoray." ifadelerini kullandı.

AKP'li Çamlı'dan rezalet Türkan Şoray mesajı

AKP Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı "Türkiye'nin en büyük sorunu işsizlik" sözleriyle gündem olan Türkan Şoray'ı çok sert sözlerle hedef aldı. 

Resmi twitter hesabından Şoray'ın haberlerini paylaşan Çamlı "Çamuriyetçi, HDPKK'cı, Amerikancı, İsrailci, Emperyalist işbirlikçisi, tantanacı medya sahnesinin son artisti Türkan Şoray." ifadelerini kullandı. 

TÜRKAN ŞORAY NE DEMİŞTİ? 

Sözcü gazetesinden Yüksel Şengül’e konuşan Şoray, "Sizce Türkiye'nin en büyük sorunu nedir?" sorusuna "İşsizlik" yanıtını vermiş ve şöyle konuşmuştu: 

"Birinci sıraya işsizliği koyarım. Korona olayından sonra daha da büyük bir sorun olacak diye endişeleniyorum," diyen Şoray, "Özellikle gençlerin büyük bir enerjisi var. Maalesef okumuş, üniversite bitirmiş veya okuyamamış, ülkemizin geleceği olan gençlerimiz iş arıyor. Gençlerin, özellikle geçim derdinde olan insanların derdi beni çok mutsuz ediyor. İstatistiklere baktığımızda ürkütücü bir tabloyla karşı karşıyayız. Yıllarca yemeyip içmeyip evlatlarını okutan, onların meslek sahibi olması için çırpınan ailelerin hüznünü ve hayal kırıklıklarını yüreğimde hissediyorum. Gençlerin önü açılmalı. Onlar bizim geleceğimiz, onlar bu ülkeyi aydınlığa götürecek olanlar… Umutsuzlukları umuda çevrilmeli diye düşünüyorum."