AKP’li Fatma Şahin, imam hatip ziyaretinde ‘İslam yemini’ ile karşılanmış!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in geçtiğimiz ağustos ayında şehirdeki bir imam hatip ortaokuluna yaptığı ziyaretin görüntüleri ortaya çıktı. Şahin'in çocuklar tarafından 'İslam yemini' ile karşılandığı görüldü.

featured

AKP’li Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 9 Ağustos tarihinde Şehitkamil ilçesindeki 8 Şubat İmam Hatip Ortaokulu’nun TÜGVA ile birlikte düzenlediği yaz okulunu ziyaret etti.

Şahin’in yaklaşık 3 ay önce gerçekleştirdiği bu ziyarete dair görüntüler ortaya çıktı.

Yanındaki bir kişi tarafından çocuklara “selamun aleyküm” demesi istenen Şahin’in, ziyaret ettiği bir sınıftaki kız çocukları tarafından “İslam yemini” ile karşılandı.

‘YAŞASIN İSLAM’

Çocuklara “selamun aleyküm” diyen Şahin’in hep bir ağızdan “Aleyküm selam. Bu ne güzel kelam. Yaşasın İslam. Elimizde Kuran. Kalbimizde iman, bir Allah’a inanan Müslümanız Müslüman” sözleriyle karşılandığı görüldü.

Şahin’in de çocuklara, “Maşallah tebrik ediyoruz. Herkes yazın dışarıya çıkıyor… Siz geliyorsunuz yaz okullarına katılıyorusunuz, bizim medeniyet gruplarımızı öğreniyorsunuz” sözleriyle karşılık verdi.

Ardından Şahin, yaz okulunu düzenleyen TÜGVA’ya da teşekkür etti

İşte o görüntüler:

 

AKP’li Fatma Şahin, imam hatip ziyaretinde ‘İslam yemini’ ile karşılanmış!

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!