AKP’li kadınların Dilipak’a suç duyurusuna kızan Fatih Tezcan küfür yağdırdı

featured

AKP İl Kadın Kolları Başkanlıkları, Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak’ın kadınlara yönelik hakaret içeren köşe yazısı nedeniyle 81 ilde bugün suç duyurusunda bulundu. Yapılan suç duyurusuna tepki gösteren Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı Fatih Tezcan “AK Parti Dilipak gibi bir müslüman kardeşini mahkemelerde süründürmeye hazırlanıyor” diyerek İstanbul Sözleşmesi’ni destekleyenlere küfür etti.

AKP Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak hakkında, AKP’li kadınlara yönelik hakaret ve çirkin yakıştırmaları nedeniyle 81 ilde eş zamanlı suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.

Yapılan suç duyurusuna Fatih Tezcan’dan tepki geldi. Tezcan, Twitter hesabından İstanbul Sözleşmesi’ne karşı çıkan Vatan Partisi’nin açıklamasını paylaşarak “Kemalist Vatan Partisi İstanbul Sözleşmesi’ne karşı duruyor ama Ak Parti savunuyor, üstelik Ak Parti Dilipak gibi bir müslüman kardeşini mahkemelerde süründürmeye hazırlanıyor. Buyrun bakalım. İbretlik bir durum. Çok üzülüyorum” yorumunda bulundu. 

‘OCAĞINA ATEŞ DÜŞMEDEN KONUŞAN O…ÇOCUĞUDUR’

Tezcan, daha sonra yaptığı paylaşımda ise İstanbul Sözleşmesi’ni savunanlara hakaret etti.

İşte o paylaşım:

“İstanbul Sözleşmesi şöyle iyi böyle kötü bi s.ktirin gidin yeter be!

1 sene önce yanıma alabildiğim kızım sırf örtündü ve imam-hatibe gidecek diye anası tarafından kaçırılmış, bana 1 soru sormadan okula yazılmış, hâlâ gevezelik! Ocağına ateş düşmeden konuşan O… Çocuğudur!!!!”

HAKARET İÇERİKLİ PAYLAŞIMI SİLDİ

Tezcan, bir başka paylaşımında ise “Sildim twiti. Üsluplusu burada ama karşımızda İslâm’dan, namustan, nesilden bahsettiğimizde, bunların parayla, ihaleyle, siyasetle ilgisi yok diye yüz çeviren, Stratejik Ak Partizanlar var. Bunların ilahları Para, Menfaat ve Nüfuz olmuş. Bunlar normal konuşmaktan anlamıyorlar.” Ifadelerini kullandı.

AKP’li kadınlar Dilipak hakkında suç duyurusunda bulundu

 

AKP’li kadınların Dilipak’a suç duyurusuna kızan Fatih Tezcan küfür yağdırdı

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 2 sene önce

  Fatih Tezcan neden haber olabiliyor çok merak ediyorum. Seviyesinin çukurda olduğu konusunda mutabıkız sanırım. Belki de kitleleri etkileyen önemli bir kanaat önderi falandır, ya da ismi önemli bir basın kuruluşunda köşesi falan vardır, ya da bir konuda alanının önemli bir ismidir. Samimiyetle soruyorum, bilen varsa burada bizi aydınlatsın.

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  Şu Mustafa Kemal düşmanını haber yapmanız bile ona prim veriyor

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  fatih tezcan Ak parti taraftarının

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!