AKP'li yazardan ilginç kaos senaryosu: Kılıçdaroğlu'na suikast planı var!

AKP'li yazar Fuat Uğur, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alaattin Çakıcı'ya sataşarak kendisine yönelik bir suikast girişiminin önünü açtığını öne sürdü.

AKP'li yazardan ilginç kaos senaryosu: Kılıçdaroğlu'na suikast planı var!

Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı'nın Kemal Kılıçdaroğlu'nu açık açık tehdit etmesi ve Devlet Bahçeli tarafından "Benim dava arkadaşımdır" diyerek himaye görmesiyle başlayan tartışma sürüyor.

Çakıcı, Kılıçdaroğlu'na yönelik üçüncü mektubunu da dün yayınladı.

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Alaattin Çakıcı'ya satışması için birileri tarafından teşvik edildiğini öne sürdü. Uğur'un çizdiği senaryoya göre buradaki amaç Kılıçdaroğlu'na yönelik bir suikast girişiminin ardından Çakıcı ve Cumhur İttifakı'nın olağan şüpheli olarak ilan edilmesi...

Uğur'un ilginç kaos ve suikast senaryosuna yer verdiği "Kılıçdaroğlu kendisine 'Çakıcı’ya sataş' diyenlerin tehlikeli niyetini biliyor mudur?" başlıklı yazısının satır başları şöyle:

"FETÖ’cü kripto kamikazelerden biri tıpkı Karlov suikastındaki gibi bu kez Kemal Kılıçdaroğlu’na tetiği doğrultacak. Ama faili meçhul suikastın ardından suçlanacak kişi iktidardaki Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’nin lideri Devlet Bahçeli’nin yakını olduğu tescilli Alaattin Çakıcı olacak. Yani suikastı iktidar yaptırmış gibi bir algı oluşturulacak.

Kaos, FETÖ ve PKK’nın da işin içine girmesiyle büyütülecek ve Türkiye’nin bölgedeki gücü sıfırlanmakla kalmayıp PKK ve HDP’nin istediği ilk aşama olan özerklik hayata geçirilecek. Bu arada ölü Kılıçdaroğlu bir işe daha yarayacak. Yerine Ekrem İmamoğlu getirilecek...

Ve dün.

Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV’de yeniden Çakıcı için “Beş paralık adam, mafya bozuntusu” dedi.

Kılıçdaroğlu farkında olmadan kendisine çizilen yolda yürüyor.

Amerikalılar idam için elektrikli sandalyeye giden mahkûmların yürütülmesine “Dead man walking” derler.

Yani şöyle:

“Ölü adamın yürüyüşü”

Çünkü idam kararı kesinleşen mahkûm zaten “Ölü adam” olmuştur.

Kemal Kılıçdaroğlu da kendisini kışkırtanların niyetini sorgulamadan “Dead man walking” modunda devam ediyor."