AKP’li yöneticiden Kaftancıoğlu yorumu: AK Parti dahil herkesi vurur

Gazeteci İsmail Saymaz, üst düzey bir AKP'li yöneticiyle yaptığı Canan Kaftancıoğlu görüşmesine ilişkin ilginç diyaloglar aktardı.

featured
service

Halk TV’de Seda Selek ile Perdenin Önü Arkası programında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu‘na verilen hapis cezası ve siyasi yasak kararı konuşuldu.

Gazeteci İsmail Saymaz ilginç iddialarda bulundu. Saymaz, Kaftancıoğlu kararıyla ilgili üst düzey bir AKP’li yöneticinin kendisine söylediği ifadeleri şöyle aktardı:

“Yargıtay öyle ayarlamış ki terör suçlarından kurtarıyor ancak cumhurbaşkanıyla ilgili geri adım atamıyor. Ama orada da yedi ay düşürüyor. Ortaya karışık bir denge yapmış. Hukuk böyle olmaz. Eğer suçluysa suçlu, değilse değildir. İçeride yatırmayacak ama bak mahkum ettim diyecekler. Adamlar siyaset yapmış. Bu tamamen siyasi karar. Doğru değil. 10-15 sene önceki paylaşıma bakılacak olursa sadece Kaftancıoğlu değil, çok sayıda kişinin paylaşımlarının dava konusu olması gerekir. AK Parti dahil herkesi vurur. İçinden çıkılmaz. Tuhaf bir hal alır. Kararın açıklandığı tarih de enteresan. İmamoğlu ile ilgili mevzuların pik yaptığı bir dönemde bu olunca CHP kendi içinde toparlandı, kenetlendi.”

AKP’li yöneticiden Kaftancıoğlu yorumu: AK Parti dahil herkesi vurur

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!