Akşener: Elbette Başbakan Meral olacak

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Elbette Başbakan Meral olacak. Onunla bununla pazarlık ederek değil, milletimizin iradesiyle, partimiz birinci parti olarak Başbakan Meral olacak" ifadelerini kullandı.

featured

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Spor Salonu’nda partisince düzenlenen “Büyük Kadın Buluşması”na katıldı.

Daha sonra salon dışında partililere hitap eden Akşener, “Elbette Başbakan Meral olacak. Onunla bununla pazarlık ederek değil, milletimizin iradesiyle. Başbakan Meral olacak. Ona buna yalvararak değil, onun bunun karşısında eğilerek değil millet iradesiyle, iradenizle.” ifadelerini kullandı.

‘APAR TOPAR BİZİ SEÇİME GÖTÜRDÜLER’

Akşener’in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Partimizin kuruluş dönemine gittim. O gün bize denmişti ki bu partiyi kuramazsınız, müracaat ederseniz 3 ay sonra evrakı alırsınız. Ama siz benim arkamda dimdik durdunuz. O evrakı o gün aldık biz. Çünkü siz buradaydınız siz burada olduğunuz için Türkiye’nin her yerinden kendi azığını kendi cebinden getirerek geldiniz. Allah cesurların, hakikatin, iyilerin yanında olduğu için o kadar haksızlığa rağmen buradayız. Ve ilk seçimde grup kurduk.

Sonra 1 Nisan oldu, hatırladınız mı? Kongre yaptık yine doldurdunuz. Yine devlet parası alamamışız. Burayı ve içerisini tıka basa şereflendirdiniz. Sonra abiler korktu apar topar bizi seçime götürdüler. Siz yine buradasınız. Bu gece kimse uyuyamayacak. Yine muhteremlerin rahatını bozdunuz. Bu irade o seçimde birinci parti çıkacağının iradesidir.

‘BAŞBAKAN MERAL OLACAK’

İyi Parti cesurların, iyilerin, hak ve hakikatin yanında olanların partisidir. Genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, erkeğiyle bütün zalimlerin karşısında dimdik durup irade koyanların partisidir. Elbette başbakan Meral olacak. Hem de onunla bununla pazarlık ederek değil, milletimizin iradesiyle partimiz birinci parti olarak, Başbakan Meral olacak. Siz istediğiniz için olacak. Ona buna yalvararak değil, onun bunun karşısında eğilerek değil. Önce bu ucube sistemi değiştireceğiz. Sonra da elbette İyi Parti Genel Başkanı, Başbakan Meral olacak.

Bir adım attık bir şey değişti her şey değişti. Eziyetin karşısında dimdik durarak, iftiraları yerle bir ederek bir şeyi değiştirdiniz her şeyi değiştirdiniz.”

Akşener: Elbette Başbakan Meral olacak

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

3 Yorum

 1. 1 ay önce

  Millet iradesiymiş chpden aldığı mvleriyle kurduğu partiye millet iradesi diyor milleti beyinsiz zannediyor yanıldığını seçimlerde görecek zafer Cumhuriyetçilerindir.

 2. 1 ay önce

  Turkiye de basbakanlik makami yok secimi kazansalar bile yeniden basbakanlik makaminin gelmesi 5 sene surer yani hicbir makama aday degil o zaman aksenere verilen oylar kime yarar

  Cevapla
 3. 1 ay önce

  Tiyatrocu olacakmış yanlış meslek seçmiş giibi sanki

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!