Akşener hepsine kapı duvar

İyi Parti lideri Meral Akşener'in Ümit Özdağ, Muharrem İnce, Mansur Yavaş ve Tanju Özcan'ın görüşme taleplerine dönüş yapmadığı öğrenildi.

featured

VERYANSIN TV/ÖZEL

İstifalarla çalkalanan İyi Parti’nin seçimlerde takınacağı tutum merak edilirken kulislere yeni iddialar düşmeye devam ediyor.

Veryansın Tv Genel Yayın Yönetmeni Erdem Atay, Engin Balım’la birlikte düzenledikleri Salı Sallanır programında siyaset gündemine ilişkin yeni bir kulis aktardı.

Atay, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın görüşme taleplerine dönüş yapmadığını açıkladı.

Programın ilgili bölümünü izlemek için tıklayınız:

ÖZDAĞ İTTİFAK ÇAĞRISI YAPMIŞTI

İYİ Parti lideri Meral Akşener’e “Gelin, bazı önemli noktalardaki anlaşmazlıklarımızı sonra çözülmek veya çözülmemek üzere erteleyelim” diye seslenen Özdağ, “Kurulacak Zafer Partisi-İYİ Parti ittifakı etrafında oluşacak büyük bir vatansever, Atatürkçü, Türk milliyetçisi seçmen gücünün yaratacağı sinerji ile dağıtarak mevcut ikili kutuplaşmayı kıralım. Zafer-İYİ ittifakı etrafında bir çok parti, grup ve etkin siyasetçi bir araya gelecektir” iddiasında bulunmuştu.

thumbnail
İlişkili Haber
Ümit Özdağ’dan Meral Akşener’e ittifak çağrısı

Akşener hepsine kapı duvar

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!