Alaattin Çakıcı da siyasi cinayetler tartışmasına katıldı

Alaattin Çakıcı, siyasi cinayet tartışmasına katılarak, 'Bu ülkede siyasi cinayetlerin olacağını gündeme getiren vatan hainlerine diyorum ki ilk siyasi cinayetiniz ben olayım. Biraz erkeklik varsa beni öldürürsünüz. Ama sizler mahalleyi karıştıran hatunlar gibi konuşur fakat o ölçüden ileri gidemezsiniz' dedi.

Alaattin Çakıcı da siyasi cinayetler tartışmasına katıldı

Organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, 2014-2015 yıllarında MHP lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik sözlerinin hatırlatılmasını eleştirerek, “Sayın Devlet Bahçeli benim ağabeyimdir ve savunduğum partinin de lideridir” dedi.

Çakıcı, Sincan Cezaevi’nde kalırken Devlet Bahçeli ile ilgili kullandığı ifadelerden dolayı yargılandığını ve özür dilediğini ifade etti. Çakıcı, 2016 tarihinde bu tarafa Bahçeli ile ilgili onur kırıcı bir açıklama yapmadığına işaret etti.

Çakıcı, “Türkiye üzerinde yan yol yapmak isteyen Avrupa, ABD, üst akıl ve hatta Rusların bile en büyük ideali Cumhur İttifakını yıkmak, MHP’ye zarar vermek, sayın devlet başkanından kurtulmak için uluslararası güç odakları ve Türkiye işbirlikçileri boş durmuyor” dedi.

10 ülkenin büyükelçiliğinin Osman Kavala’nın serbest bırakılması için yaptığı çağrıyı eleştiren Çakıcı,” ABD, Almanya, bazı Avrupa ülkelerinin kim büyükelçileri kim oluyor ki muhtıra görünümlü serbest bırakılması çağrısında bulunuyorlar. Dümenden toplumu provoke ederek siyasi cinayetlerin olabileceği her an olabileceği yabancı ve yerli işbirlikçiler tarafından sürekli pompalanmaktadır. Bu ülke okyanus ötesi Beyaz Saray’dan yok edilmek istendi.

Bu ülkede siyasi cinayetlerin olacağını gündeme getiren vatan hainlerine diyorum ki ilk siyasi cinayetiniz ben olayım. Biraz erkekli varsa beni öldürürsünüz. İlk siyasi cinayetiniz de ben olmuş olurum. Ama sizler mahalleyi karıştıran hatunlar gibi konuşur  fakat o ölçüden ileri gidemezsiniz.”