Alaattin Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu ile ilgili yeni açıklama

featured

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik tehdit ve hakaretleriyle gündeme gelen Alaattin Çakıcı’dan yeni açıklama geldi.

VERYANSIN TV

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen ve “Af yasası” olarak bilinen Ceza İnfaz düzenlemesiyle cezaevinden tahliye olan Alaattin Çakıcı, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik tehdit ve hakaret içeren mektuplarıyla gündeme gelmişti. CHP Sözcüsü Öztrak’ın “Bir mafya bozuntusu özel afla hapisten çıkarılıyor, genel başkanımızın üzerine salınıyor. Açık açık tehdit ediyor, sarayın bekçisi tehdit edene sahip çıkıyor. Savcılar biz şikayetçi olmadan re’sen harekete geçemediler. Bu soruşturma ne aşamada, bu mafya bozuntusunun ifadesi alındı mı?” sözlerine Çakıcı, Twitter hesabından paylaştığı bir mesajla yanıt verdi. 

‘BENİ ÖLDÜRTECEK KADAR YÜREK YOK MU?’

Cumhuriyet Savcılığı çağırırsa gideceğini söyleyen Çakıcı, “Sayın Öztrak sen ve genel başkanın yiğit adam olsanız arkanıza PKK’yı DHKP-C’yi almışsınız. Onlara beni öldürtecek kadar yürek yok mu? Erkeklik şikayet etmek ve devletin zırhını giyip konuşmak değildir” ifadelerini kullandı. 

Çakıcı’nın açıklaması şöyle: 

“Meclis’te günlerdir ismim gündeme getirilmektedir. Benim üzerimden Cumhur İttifakı’nı yıpratmak isteyen CHP Genel Başkanı, HDP’liler ismimi sürekli gündeme getirmek kaydıyla ahlaki kurallar dışında söz sarf etmektedirler. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, şahsıma ‘mafya bozuntusu’ diye hitap etmektedir. Şimdi ben de PKK ile iş birliği yapan HDP’nin ortağı olan CHP Grup Başkanvekili’ne soruyorum, be batıya hizmet eden sen vatan sever misin?

Yoksa bölücülerle iş birliği yapan gafil muhbir bozuntusu musun? Ağzının ayarı olmayan, sürekli tehdit eden, hakaret eden Sayın Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile ilgili söylediğim sözlerle ilgili Cumhuriyet savcılığı mutlaka soruşturmayı yürütmektedir. Kovid dolayısıyla ikametim olan Bodrum’dan İstanbul’a gidip gelmekteyim. Her iki yerde de ikametim bulunmaktadır. Daha evvel de söyledim Sayın Öztrak sen ve genel başkanın yiğit adam olsanız arkanıza PKK’yı DHKP-C’yi almışsınız. Onlara beni öldürtecek kadar yürek yok mu? Erkeklik şikayet etmek ve devletin zırhını giyip konuşmak değildir.

‘ÇAĞRILDIĞIMDA İFADE VERECEĞİM’

Merak etmeyin, Türkiye Cumhuriyeti savcılığı çağırdığı an mutlaka gidip ifademi vereceğim. Ben sizin gibi devletimi Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne şikayet etmedim. Ülkesini batılı devletlere şikayet edene yurtsever değil, vatana ihanet eden derler.

Devlete ve Cumhur İttifakı’na yüce Meclis’te saldırarak hakaret eden sizlere bu millet ulusalcı demiyor, batının uşaklığını yapan yerli işbirlikçiler dediğinde siz de biliyorsunuz hâlâ ne konuşuyorsunuz?”

Alaattin Çakıcı’dan Kılıçdaroğlu ile ilgili yeni açıklama

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

9 Yorum

 1. 2 sene önce

  Çakıcı, öldürmekten başka bir şey bilmediği için sevmediklerinden de aynı yöntemi bekliyor. İnsanlar Çakıcı’nın yöntemi seçmek zorunda değil. İnsanların bazıları yaşamayı ve yaşatmayı öldürmeye tercih etmektedir. Bunu lümpen milliyetçilerin anlaması zor.

  Cevapla
 2. Milleti mesgul edip durmayin…Lak lak lak.

  Cevapla
 3. Ne ölme ve öldürme meraklısıymış. Başka işin gücün yok mu?

  Cevapla
 4. 2 sene önce

  Çakıcı nin tespitini çocuğa sor bilir.hdp e açıkça terörist partidir.ve PKK ile askerimize pusu kuruyor.chp ne yapıyor HDP yi terörizme etmeyin.ulan zaten içinde

  Cevapla
 5. 2 sene önce

  devletin zırhını giyen sensin pkkyı trtde konuşturanlarla chpyi bir tutma delikanlı ol dün sövdüklerine bugün biat etme.

  Cevapla
 6. 2 sene önce

  Her önüne gelene beni öldürün diye mektup yazıyor. Daha kimse ciddiye almadı. Nasıl mafyasın, sık kafana sende kurtul bizde kurtulalım. Ülkenin bölünmez bütünlüğü senin gibi hüküm giymiş suçlulara mı kaldı. Ağcayı kardinal yapıp papalık seçimlerine soksalar bu kadar olurdu.

  Cevapla
 7. 2 sene önce

  Bu torniston tiplerin yiğitlikle alakası yoktur, dün sövdüklerinin bugün el eteklerini öpüyorlarsa bunlarda devlet millet vatan sevgisi asla olamaz. Emin olun yarın RTE HDP ile açılıma başlarsa derhal bu şahıs emir eri olduğu Bahçeli ile birlikte çeşitli laf oyunları ile “devletin beka sorunu çözülecek” diyerek destek anlamında hemen duruşlarını değiştireceklerdir. Vatan haini bölücü PKK’lıları (dikkat ederseniz hain FETÖ’den bahsetmiyor!) her konuda bir manivela olarak kullanmak saray bekçilerinde artık gelenek olmuş.

  Cevapla
 8. 2 sene önce

  Bir kez daha yazıyorum. Şu şımarık haytayı haber yapmayınız. Millet de bu soytarının bir halt olduğunu sanacak.

  Cevapla
 9. 2 sene önce

  Ergenekon olaylarindaki fetocu serefsiz sozde hakimlere, savcilara ve siyasilere karsi durusunuz takdire sayandi. simdiki durusunuz ise ibretlik.

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!