Alaattin Çakıcı'ndan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu tehdit eden organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş Alaattin Çakıcı'dan yeni açıklama geldi. Hakaretlerini sürdüren Çakıcı, "Çakal gibi uluyup, hatun gibi konuşuyorsun. Sen ve avanende yürek varsa beni öldürt" ifadelerini kullandı.

Alaattin Çakıcı'ndan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Alaatin Çakıcı'nın dünkü tehdit mektubu üzerine, "Bana cevap verecek olan Sayın Bahçeli ya da arkadaşlarıdır. Aralarındaki ilişki ne onu bilmiyoruz ama ciddiye alınacak bir olay değil. Bizim ruhumuzu oluşturan temel öge Kuvayi Milliye’dir. Çakalların bulunduğu yerde hiç kimse bize bir şey söyleyemez" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik ağır tehditlerde bulunan suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları üzerine yeni mektup yayınladı.

Tehdit ve hakaretleri sürdüren Çakıcı, "Sayın Bahçeli'yi ağzına alma sen onun koç yumurtası bile olamazsın" ifadelerini kullandı.

Çakıcı'nın mektubu şöyle...

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, dünkü Meclis grup toplantısında AKP’nin "yargıda reform" iddiasını eleştirmiş ve “Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçıları serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?” demişti.

Kılıçdaroğlu'nun bugünkü grup toplantısında kendisini ima ederek "mafya" dediğini belirten Çakıcı, dün Twitter hesabı üzerinden paylaştığı yazılı açıklamasında, CHP liderine "Akıllı ol", "Vatan hainleri ile Bahçeli'yi bir kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın", "kazığa oturturum" gibi tehdit ve hakaret içerikli ifadeler kullanmıştı.