featured

Alaattin Çakıcı’ndan Kılıçdaroğlu’na yeni mektup

service

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu tehdit eden organize suç örgütü liderliğinden hüküm giymiş Alaattin Çakıcı’dan yeni açıklama geldi. Hakaretlerini sürdüren Çakıcı, “Çakal gibi uluyup, hatun gibi konuşuyorsun. Sen ve avanende yürek varsa beni öldürt” ifadelerini kullandı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Alaatin Çakıcı’nın dünkü tehdit mektubu üzerine, “Bana cevap verecek olan Sayın Bahçeli ya da arkadaşlarıdır. Aralarındaki ilişki ne onu bilmiyoruz ama ciddiye alınacak bir olay değil. Bizim ruhumuzu oluşturan temel öge Kuvayi Milliye’dir. Çakalların bulunduğu yerde hiç kimse bize bir şey söyleyemez” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik ağır tehditlerde bulunan suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları üzerine yeni mektup yayınladı.

Tehdit ve hakaretleri sürdüren Çakıcı, “Sayın Bahçeli’yi ağzına alma sen onun koç yumurtası bile olamazsın” ifadelerini kullandı.

Çakıcı’nın mektubu şöyle…

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, dünkü Meclis grup toplantısında AKP’nin “yargıda reform” iddiasını eleştirmiş ve “Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçıları serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?” demişti.

Kılıçdaroğlu’nun bugünkü grup toplantısında kendisini ima ederek “mafya” dediğini belirten Çakıcı, dün Twitter hesabı üzerinden paylaştığı yazılı açıklamasında, CHP liderine “Akıllı ol”, “Vatan hainleri ile Bahçeli’yi bir kefeye koyarsan hayatının hatasını yaparsın”, “kazığa oturturum” gibi tehdit ve hakaret içerikli ifadeler kullanmıştı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Alaattin Çakıcı’ndan Kılıçdaroğlu’na yeni mektup

You have to agree to the comment policy.

0 Yorum

 1. 1 sene önce

  Bu adam, buna benzer mektupları R.T.E’ye ve Bahçeli’ye de yazmıştı, onlara da hakaret etmişti.

  Cevapla
 2. o kadar yüreklisin fotoğrafını görelim.sen kim alaattin çakıcıya laf etmek kim.

  Cevapla
 3. 1 sene önce

  burada yorumcularin cogu mafya bozuntusu katil uyu$turucu saticisi cakiciyi övmü$
  ne ayaksiniz lan

  Cevapla
 4. 1 sene önce

  Bu bir tehdit değil,Milleti aptal yerie koyan zavallılara suçunu yüzüne söyleme şeklidir.
  ..anlamayana davulzurna az.

  Cevapla
 5. 1 sene önce

  AYNI MEKTUBU CUMHURBAŞKANINA YAZSAYDI NE OLURDU.VEYA AYNI MEKTUBU SOL CENAHTAN BİRİSİ BAHÇELİYE YAZSAYDI NE OLURDU.MESELE BU

  Cevapla