Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun tehditler savurdu: Seni de öldüreceğim

Aleyna Çakır’ın ölümünde katil zanlısı olarak yargılanan Ümitcan Uygun, sosyal medyada açılan bir canlı yayında TikTok fenomenine “Seni de öldüreceğim” diyerek tehditler savurdu.

Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümitcan Uygun tehditler savurdu: Seni de öldüreceğim

Aleyna Çakır’ın ölümünde baş şüpheli olarak bilinen Ümitcan Uygun, sosyal medyada açılan bir canlı yayında TikTok fenomeni Abdullah S.’yi tehdit etti. Uygun, fenomene “Seni de öldüreceğim” diyerek tehditler savurdu.

NE OLMUŞTU?

Aleyna Çakır’a uyguladığı şiddeti canlı olarak sosyal medyadan görüntüleyen Uygun'un yayınından sonra Ankara’nın Keçiören ilçesinde bir evde ölü olarak bulunan Aleyna Çakır’ın intihar ettiği öne sürülmüş, olayın baş şüphelisi Ümitcan Uygun uzun bir süre gündem olmuştu. Bunun üzerine Ümitcan Uygun polis ekiplerince gözaltına alınmıştı. Ümitcan Uygun daha sonra serbest bırakılırken bu durum tüm Türkiye’de tepkiyle karşılanmıştı.

'BENİ DE Mİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR SÜSÜ VERECEKSİN?'

Uzun bir süre sessizlikten sonra Uygun dün sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. Uygun’un açtığı canlı yayına TikTok fenomeni Abdullah S. de katıldı. Yayında birçok yorum yapılırken, fenomen Abdullah S. de “Beni de mi öldürüp intihar süsü vereceksin? Adalet yerini bulacak” dedi.

'SENİ DE ÖLDÜRECEĞİM'

Uygun Fenomen Abdullah S.nin bu yoruma sinirlenerek tehdit ve küfürler savurmaya başlayan Uygun, “Seni de öldüreceğim” ifadesini kullandı. Uygun’un bu sözleri videoda bulunan kullanıcılar tarafından tepki çekti.