Ali Edizer'den ilginç paylaşımlar

Boşanmak yerine ikinci kadınla evlenme tavsiyesi ve medeni kanun aleyhine söylediği sözler nedeniyle görevinden alınan eski GATA Başhekim Yardımcısı Ali Edizer'in geçmiş paylaşımları ortaya çıktı.

Ali Edizer'den ilginç paylaşımlar

Toplumdan gelen tepkiler karşısında ısrarla söylemlerine devam eden GATA eski Başhekim Yardımcısı Ali Edizer, açığa alınmasının ardından sosyal medya hesabından “Açığa alınmak derken?' Bizim açıkta olması gereken her şeyimiz açıktaydı zaten. Kapalı olması gereken de bizimle mezara gider; yaverliğimizin sırları gibi” sözleri ile aba altından sopa göstermişti.

Daha sonra Sağlık Bakanlığı tarafından hekimlik yapması da yasaklanan Edizer'in FETÖ'yü çağrıştıran bu tehditleri üzerine geçmiş ilişkileri mercek altına alındı. 

FETÖ'nün kalemşörlerini takip edip, takipçilerine tavsiye ettiği görülen Ali Edizer'in haber kaynağı olarak tercihi de yine FETÖ'nün haber sitelerinden RotaHaber'di. 

FETÖ'nün önde gelen isimlerinin paylaşımlarına beğeni ve yorumlar yazan Edizer'in beğendiği ya da paylaştığı fotoğraflarda da bugüne ilişkin ilginç tezatlar oluşturacak detaylar var.

Ali Edizer'in bundan bir kaç yıl önce kilise ve haç fotoğrafları paylaştığı görülüyor.

Alttaki resim ve yazılan mesajlar ise onun inancının aslında hangi çizgide olduğunu ortaya koyuyor. 

Medyum Keto'ya atıf yaptığı bir fotoğraf ile "KETO ÇARPTI" mesajı paylaşan Ali Edizer'e, kız kardeşi Nilüfer Edizer Öncü "İnanamıyorum sana abi bu ne?" diyor. Ali Edizer ise kardeşine "Medyum çarptı işte" diye yanıt veriyor.

Edizer, kendisine medyum diyen engelli bir kişi ile dalga geçiyor. Edizerin kız kardeşinin sözleri ise "Haha:)) sen de çok inanırsın ya:)))"  oluyor.

Kaynak: SüperHaber