Alkış gelmedi, Erdoğan sitem etti: Eskiden salonlar alkışlarla inlerdi…

featured

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin 7. Olağan İl Kongreleri’nde konuşmasının üzerine alkış gelmeyinde “Eskiden salonlar alkışlarla inlerdi” diyerek sitem etti.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin Isparta, Burdur, Gümüşhane, Kastamonu ve Sinop 7. Olağan İl Kongreleri’ne online olarak katıldı. Erdoğan “Evlatlarımıza miras olarak büyük ve güçlü Türkiye’yi bırakacağız. Bunu yapacak olan sizlersiniz” dediği esnada salondaki ‘heyecansızlıktan’ yakındı.  Erdoğan o anlarda “Eskiden Gümüşhane’nin, Burdur’un, Isparta’nın salonları sürekli olarak alkışlarla inlerdi. Dolayısıyla bunu her an görmek, yaşamak arzusu içerisindeyiz” dedi. 

Erdoğan’ın bu sözlerinin ardından kongredekiler ayağa kalkarak alkışladı. 

Erdoğan, 13 Kasım’da da Tekirdağ Şehir Hastanesi açılışına katılmış, kurdelenin kesileceği esnada katılanlardan alkış gelmeyince “Bu ne ya ölü toprağı erilmiş üstünüze, Allah Allah…” diyerek sitem etmişti.  İşte Yol Tv’nin yayınladığı video:

Alkış gelmedi, Erdoğan sitem etti: Eskiden salonlar alkışlarla inlerdi…

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

4 Yorum

 1. 2 sene önce

  İşte sana ME(N)TAL yorgunluk,hayırlı olsun!!!

  Cevapla
 2. 2 sene önce

  «Aaah alkışlarla alkışlarla açılırdı perdeler, … Hiç farkın yoktu bir hükümdardan … » – ESiN AFŞAR.

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  Erdogan yanindaki danisman bozuntularini degistirsen iyi olacak. Gidisatin iyi degil hem de hic iyi degil. Zamaninda iyi isler yaptigin icin destekledik ama iyice civittin son zamanlarda.

  Cevapla
 4. Eskiden şöyleydi eskiden böyleydi, ben haber gruplarına da hayret ediyorum adam 120 milyar dolar gömmüş, rezerv eksilere dönmüş millet Bi istifa ile paçayı yırttı nerede bunun görevi kötüye kullanımı nerede vatana ihaneti yok 1 hafta konuşulmadı bu ülkeden cacık olmaz diyoruz sağcısı, solcusu, liberal, ulusalcısı vatan haini diyor bize…

  Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!