Alparslan Türkeş’in oğlu Kutalmış Türkeş’ten MHP’ye çok sert mesaj

Alparslan Türkeş'in oğlu Kutalmış Türkeş, MHP yönetimine ilişkin çok sert bir mesaj paylaştı. Türkeş'in küfürlü sözleri sosyal medyada gündem olurken MHP'den açıklamaya yanıt geldi.

featured

Alparslan Türkeş’in oğlu Kutalmış Türkeş, sosyal medya hesabından MHP’ye ilişkin bir açıklama yaptı.

Çok sert ifadeler kullanan Türkeş, “Alparslan Türkeş’in Evladı olduklarını iddia ederek Türkeş’in adını ve kanını taşıyan öz evlatlarına hakaret edenler, Hele de ömründe Türkeş’i görmemiş olanlar” ifadelerini kullandı.

ÇOK SERT İFADELER

Türkeş, paylaşımının devamında MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter için şu ifadeleri kullandı:

“Sizlerin Türkeşi’in evladı olması imkansız, zira Türkeş o*****lardan çocuk yapmadı hiç! Siz babalarınızı aramaya devam edin, fazla uzaklara değil sizi kullanan adamlara bakın, mesela domuz suratlı Semihe, mesela Sinan‘ın katili çift cinsiyetli İzzetsiz ulviye’ye!”

YÖNTER’DEN YANIT

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Türkeş’e paylaşımını alıntılayarak yanıt verdi. Türkeş için “şizofren ahlaksız” ifadelerini kullanan Yönter, yargı yoluna başvuracağını açıkladı.

Yönter, şu ifadeleri kullandı:

“Şizofren ahlaksız, feyk hesaplardan ettiğin ağır küfürler, doğrudan attığın iftiralar elbette utanmaz yüzüne yapışıp kalacak! İnsanlıktan çıkmışsın, ne kullanıyorsan ara vermeni tavsiye ederim, itimat etmiyorsan iğrenç yüzüne bakabilirsin…Elbette bu hakaretlerinden ve müfteriliğinden dolayı hukukta hesap vereceksin…”

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI’NDAN TEHDİT

Türkeş’e bir yanıt da Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’dan geldi. Yıldırım, tehdit dolu ifadeler kullandığı paylaşımında Türkeş’e “Dikkat et; kuduz köpeklerin sonunu herkes bilir! Biz uyaralım da…” dedi.

Yıldırım’ın paylaşımı şöyle:

“Ahmet Kutalmış denilen rezil, ahlaksız herif!.. Başbuğumuzu görmediği halde gönülden seven, davasını ve ülküsünü yaşatmak için mücadele eden Ülküdaşlarımıza küfür edecek kadar aşağılıksın! Hayatın Başbuğumuzun emanetlerine hıyanet etmekle, kemiklerini sızlatmakla geçti. Başbuğumuzun soyadının arkasına sığınarak milyonlarca Ülkücünün mukaddes davasına, kutsal Ocağına ihanet ettin! Kuduz köpekten farkın yok! Haddini bil salyalarını Parti ve Ocağımızdan öteye akıt. Dikkat et; kuduz köpeklerin sonunu herkes bilir..! Biz uyaralım da…“

thumbnail
İlişkili Haber

Ülkü Ocakları Genel Başkanı’ndan Kutalmış Türkeş’e tehditli mesaj

Alparslan Türkeş’in oğlu Kutalmış Türkeş’ten MHP’ye çok sert mesaj

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

  1. Ağır sözler kullanmış ama şimdiki ülkücü tayfasına ne söylesen gider, zira önce Türklüklerini sonra da haysiyetlerini yitirdiler!

  2. 28 Şubat 2024, 10:52

    Adamlar dayamış sırtını iktidara. Ekmek elden su golden…Ne lüzumu var şimdi, deşelemenin? Ortalık leş kokacak…

  3. Kutalmis saglam bir insandir. Lafini da esirgemez, kardesi gibi menfaat ugruguna akpye yanlamadi.

  4. 28 Şubat 2024, 00:21

    Türkeş ‘e gelince hukuki yollara başvuracak. Başkası olsa dümdüz:)

Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!