Ankaragücü ve Gençlerbirliği’nden 30 Ağustos Zafer Bayramı açıklaması

Büyük Taarruz'da şehit vermiş, Türkiye'nin en köklü kulüplerinden Ankaragücü ve Ankara'nın köklü kulüplerinden Gençlerbirliği 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı resmi sitelerinden yayınladıkları açıklamayla kutladı.

Ankaragücü ve Gençlerbirliği’nden 30 Ağustos Zafer Bayramı açıklaması
Adana’da 46 veli, çocuklarını bilimsel gezi için İsviçre’ye götürme vaadiyle para topladığını ancak program iptal edilmesine rağmen geri ödeme yapmadığını ileri sürdükleri emekli öğretmen hakkında şikayetçi oldu. Velilerden Ali Aslan, açıklama yaptı. (AA)\n

Büyük Taarruz’da şehit vermiş, Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Ankaragücü ve Ankara’nın köklü kulüplerinden Gençlerbirliği 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı resmi sitelerinden yayınladıkları açıklamayla kutladı.

MKE Ankaragücü Spor Kulübü’nün açıklaması:

Ulusumuzun varlığına göz dikmiş düşman güçlerine karşı, tarihte eşi ve benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandırdığımız ve Anadolu’nun sonsuza kadar Türk Yurdu olduğunu dünyaya duyurduğumuz 30 Ağustos Zafer’inin 97. yılını büyük bir coşkuyla kutluyoruz.

Bizlere bu cennet vatanı armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Şanlı tarihimizde şeref ve kahramanlık günümüz olan 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Gençlerbirliği Spor Kulübünün açıklaması:

Zaferimizin 97.yıl dönümünü, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını ve bağımsızlık yolunda destan yazan tüm kahramanları saygı ve minnetle anıyoruz.