Aytaç Yalman’ın korumalarında da virüs tespit edildi

Kara Kuvvetleri Komutanı Aytaç Yalman’ın korona virüs nedeniyle hayatını kaybetmesi sonrası Fenerbahçe Orduevi’nde yapılan testlerde Yalman’ın 2 korumasında ve orduevinde görevli bir doktorda virüs tespit edildi.

Aytaç Yalman’ın korumalarında da virüs tespit edildi

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Kara Kuvvetleri eski komutanı Emekli Orgeneral Aytaç Yalman’ın hayatını kaybetmesi sonrası yeni bir gelişme yaşandı. Yalman’ın hayatını kaybetmesinin ardından Fenerbahçe Orduevi’nde bulunan emekli komutanlar ve görevli personele yapılan testlerde Aytaç Yalman’ın 2 korumasında ve ordu evinde görevli Yarbay rütbesinde bir doktorda virüs tespit edildiği öğrenildi.

Yeniçağ’dan Orhan Uğuroğlu’nun haberine göre Yalman’ın hizmetçisi olan 30 yaşındaki bir kadının korona virüs nedeniyle hayatını kaybettiği iddia edildi.

Kara Kuvvetleri eski Komutanı Emekli Orgeneral Aytaç Yalman korona virüs nedeniyle hayatını kaybederken, Yalman’ın eşinde de korona virüs tespit edilmişti. Yalman’ın hayatını kaybetmesinin ardından emekli komutanların bulunduğu Fenerbahçe Orduevi’nde geniş çaplı tarama başlatılmıştı.