Bahçeli’nin danışmanından AKP’ye ‘siyasi ayak’ göndermesi

featured
service

FETÖ’nün ‘siyasi ayağı’ tartışmasında sürekli muhalefet partilerini işaret eden AKP’ye MHP lideri Devlet Bahçeli’nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek’ten gönderme geldi. Çiçek, ‘FETÖ, CHP içine kamp kurdu’ diye mücadele sadece oraya odaklanmamalı, siyasi ayağı AKP’de, MHP’de, HDP’de, BBP’de, İP’te, Gelecek’te, Deva’da, Saadet’te kimde varsa ortaya çıkarılmalı ve hesabı sorulmalıdır’ ifadelerini kullandı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin basın danışmanı, Türkgün gazetesi yazarı Yıldıray Çiçek, FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde “FETÖ’nün siyasi ayağı” konusunda açıklamalarda bulundu.

Yıldıray Çiçek, “Bugün ‘FETÖ, CHP içine kamp kurdu’ diye mücadele sadece oraya odaklanmamalı, siyasi ayağı AKP’de, MHP’de, HDP’de, BBP’de, İP’te, Gelecek’te, Deva’da, Saadet’te kimde varsa ortaya çıkarılmalı ve hesabı sorulmalıdır” ifadelerini kullandı.

ÖLÜMCÜL DARBE

Çiçek “Siyasi iktidar ve yargı bunun kararlılığını göstermelidir” diyerek şu ifadeleri kullandı:

Herkes kendi FETÖ’cüsüne sahip çıkmalı, korumalı’ şeklindeki çarpık, adaletsiz ve ucube mantık bırakılmalıdır. Hain darbe girişimi olan 15 Temmuz’un 4. Yıl dönümünde keşke FETÖ’nün siyasi ayağının tüm unsurları ortaya çıkarılmış olsaydı. 15 Temmuz şehitlerine ve gazilerine karşı tüm vefa o zaman tam olarak gösterilmiş olurdu.

FETÖ’nün siyasi ayağına dokunulmadıkça, FETÖ varlığını Türk devleti içinde kripto olarak sürdürmeye devam edecektir. Her an güçlenmek için yine fırsatları kollayacaklardır. Siyasi ayağına saplanacak ok, onlar adına ölümcül darbe olacaktır.

Türkiye her cephede sınav veriyor. FETÖ konusunda da sınavını başarıyla ve eksiksiz tamamlamalıdır. 15 Temmuzların tekrarı olmaması için Türk devletinin hücresi tamamen temizlenmelidir. Kimsenin bu işi savsaklama lüksü yoktur. Tek mesele, Türkiye’nin varlığı ve geleceğidir.”

Bahçeli’nin danışmanından AKP’ye ‘siyasi ayak’ göndermesi

Abonelik

VeryansınTV'ye destek ol.
Reklamsız haber okumanın keyfini çıkar.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 2 sene önce

    ” Bahçeli’nin danışmanından AKP’ye ‘siyasi ayak’ göndermesi” her parti icindeki vatan hainlerini himi cimi olmadan temizlemeli……. borsada islem görmeden…….

    Cevapla
Giriş Yap

VeryansınTV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya abone olun!